Як дізнатися, де знаходиться машина. де знаходиться вистовках машин.

Ні противоугонная система, ні навіть гараж не дають повної гарантії того, що автомобіль не поженуть. Тому навіть при наявності найдосконаліших засобів захисту від угону не завадить і обладнання, що дозволяє знайти викрадену машину.
Інструкція
1
Помістіть всередину салону машини мобільний телефон таким чином, щоб його не міг знайти навіть найдосвідченіший зловмисник. Проявіть фантазію - можливо, його вдасться розташувати в спинці крісла, стелі та ін. Головне - виключити можливість випадкового натискання клавіш, передбачити постійну зарядку батареї апарату від бортсети через спеціальне автомобільний зарядний пристрій (обов'язково обладнане запобіжником), а також подбати про хороше проході радіохвиль. Заздалегідь підключіть у оператора послугу, що дозволяє визначити місцезнаходження телефону. Не забувайте кожні півроку витягати його з місця зберігання і замовляти будь-яку платну послугу, інакше SIM-карту заблокують. Щоб телефон НЕ задзвонив і не видав своє розташування, відключіть в ньому все звукові сигнали. Саму послугу, залежно від власних уподобань, виберіть або з фіксованою абонентською платою, або з тарифікацією кожного запиту.
2
Налаштуйте послугу таким чином, щоб мати можливість відстежувати місцезнаходження апарату, захованого в машині, з іншого телефону, який ви постійно носіть із собою. Він обов'язково повинен бути підключений до того ж оператору, оскільки послуга визначення місця розташування надається тільки всередині сеті.Чтоби визначити місце розташування своєї машини, в залежності від оператора та виду послуги, відправте SMS- або USSD-запит. У відповідь ви отримаєте SMS- або MMS-повідомлення з адресою, а в другому випадку - і фрагментом карти. Деякі з операторів також дозволяють, отримавши логін і пароль, в будь-який момент увійти під ними на спеціальний сайт і побачити місцезнаходження телефону на екрані монітора.
3
Якщо телефон обладнаний GPS-приймачем, вимоги до місця його розміщення посилюються, адже загородити сигнал супутника набагато легше, ніж сигнал базової станції. Зате замовляти у оператора спеціальну послугу не потрібно - достатньо підключити безлімітний доступ до інтернету. Встановіть на телефон програму-трекер (наприклад, TrekBuddy), отримаєте логін і пароль у виробника програми, після чого на спеціальному сайті ви зможете визначати місце розташування автомобіля навіть з більшою точністю, ніж у попередньому випадку. Якщо використовувати спеціальний дитячий телефон, у якого програма-трекер є частиною прошивки, встановлювати на нього будь-яке ПЗ не доведеться вообще.Можно розташувати телефон так, щоб його камера могла спостерігати, що відбувається в салоні або за його межами. У поєднанні з програмою Mowecam або Mobile Webcam і послугою безлімітного доступу до інтернету це дозволить вам постійно бачити на екрані комп'ютера або іншого телефону те, що знімає камера (правда, зображення буде оновлюватися не надто часто). Обов'язково налаштуйте програму так, щоб трансляція з камер не була публічною.