Як кріпити дитяче автокрісло. дитяче сидіння схема кріплення триточковим ременем.

Одним з варіантів установки дитячого автокрісла в салоні автомобіля є його кріплення ременем безпеки на задньому сидінні. Виробники дитячих автокрісел постійно допрацьовують конфігурацію зазначеного аксесуара, намагаючись зробити його універсальним, придатним для установки в салонах будь-яких марок автомобілів. Але іноді все ж трапляються крісла, які неможливо встановити в якійсь певній машині. Тому, перш ніж оплачувати покупку нового крісла, обов'язково переконайтеся в можливості його установки в салоні вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • Дитяче автокрісло.
Інструкція
1
Універсальні дитячі автокрісла кріпляться за допомогою трехточечного ременя безпеки. Подібні крісла успішно встановлюються в салонах багатьох автомобілів різних марок. Таке конструктивне рішення найбільш актуально за умови, коли в сім'ї є більше одного автомобіля.
2
За допомогою трехточечного ременя в салоні машини кріпляться дитячі автокрісла всіх груп. Крісла груп "нуль" і "нуль-плюс", встановлюються на задньому сидінні салону і кріпляться ременем безпеки, що йде в комплекті автомобіля. Безпека дітей в кріслах, зазначених груп, забезпечується ременями, що йдуть в комплектах автокрісел.
3
Автокресла другої і третьої груп випускаються без додаткових ременів безпеки. Діти в кріслах зазначених груп пристібаються ременями безпеки, розташованими на задньому сидінні салону автомобіля. Таким чином, задні ремені безпеки використовуються одночасно і для кріплення крісел, і для фіксації в них дитини.
Зверніть увагу
Найскладнішим моментом при установці дитячого автокрісла в салоні автомобіля є його правильне кріплення. Тому, перед безпосередньою установкою дитячого автокрісла, необхідно уважно вивчити інструкцію, пропоновану виробником, за його кріпленню.