Як згадати номер своєї аськи.

Номер ICQ - це ваш ідентифікатор в системі повідомлень. Він складається з набору деяких цифр, який необхідно записати в надійне місце або запам'ятати. Але часто цей номер втрачають, або просто забувають. Однак, існує кілька варіантів, щоб відновити власний номер аськи (ICQ).
Інструкція
1
Скористайтеся наступним способом. Зайдіть в головне меню мессенджера. Наведіть мишкою на аватарку і відшукайте пункт під назвою «Переглянути мій профіль». Далі натискаєте на цю кнопку. Перед вами відкриється вікно, в якому є всі потрібні дані. Тут ви і знайдете номер ICQ. Просто натисніть кнопку «Меню». Можна згадати ICQ, використовуючи інші методи.
2
Постарайтеся відшукати власний номер аськи. Скористаєтеся іншими можливостями програми. Необхідно відкрити ICQ, потім клацніть на пункт «Пошук нових контактів». Після цього перейдіть в меню, де знаходиться кнопка з назвою «Знайти/додати нові контакти». Можна натиснути клавішу F5. На екрані ви побачите сторінку для пошуку.
3
Згадайте власну обліковий запис. Для цього слід знати хоч якусь частину відомостей, яка була записана при реєстрації. Як правило, це може бути електронна адреса, прізвище та ім'я, ваш логін і країна проживання. Крім того, якщо ви зберете достатньо інформації, то успіх вам забезпечений.
4
Спробуйте ввести відомі дані і клікніть кнопку «Пошук». Далі перегляньте відомості про видані результатах, потім визначте, що відноситься до вашої інформації. Запишіть знайдені записи в блокнот. Тепер ви можете сказати друзям і колегам по роботі ваш номер ICQ, який складається з набору цифр.
5
Зверніться до акаунтів інших користувачів. Попросіть вашого друга, який зареєстрований в програмі, підказати ваш номер ICQ.
6
Спробуйте довідатися потрібні дані через головне меню. Для цього увійдіть в пункт "Налаштування", а потім натисніть «Облікові записи». Ви побачите деякий перелік підключених до месенджер облікових записів інших веб-ресурсів. Відшукайте серед виданих результатів саме ваш номер.
7
Увійдіть в соціальні мережі. Як правило, найвідоміші сайти для спілкування - це «Однокласники», «ВКонтакте», проект «Мій світ». Може бути, при реєстрації аккаунта ви залишили дані, в тому числі і потрібний номер ICQ.