Як полагодити термос. термос не тримає температуру ремонт.

Термос , який би він не був хороший, рано чи пізно перестає тримати тепло. Відбувається це за рахунок розгерметизації простору під колбою, в якій спочатку був вакуум або розряджений повітря. Можна поекспериментувати і спробувати полагодити термос, але немає ніякої гарантії, що цей захід увінчається успіхом.
Вам знадобиться
  • - термос;
  • - ізолон;
  • - монтажна піна;
  • - гума.
Інструкція
1
Скляну колбу вийміть з побутового термоса. Уважно огляньте її з усіх сторін, якщо присутні відколи й ушкодження, то даний виріб ремонту не підлягає, і заради власної безпеки викиньте термос.
2
Якщо скляна колба не ушкоджена, обмотайте її изолоном і закріпіть міцною ниткою або скотчем. Вставте колбу в корпус, замініть ізоляційну гумку, закрутіть кільце. Оновлений термос зможе тримати тепло пару годин.
3
В термосі з металевою колбою огляньте зовнішні деталі. Можливо, справа в ущільнювальної гумки на нижній частині пробки. Спробуйте замінити її, вирізавши з шматка гуми кільце і встановивши на пробку. Або ж замініть кришку на іншу, зроблену з пробки, яку можна взяти від старого термоса або знайти в господарському магазині.
4
В процесі неправильної експлуатації термоса в металевій колбі утворюються мікротріщини, через які відбувається розгерметизація судини. В цьому випадку починають термос можливо за допомогою монтажної піни. Від'єднайте дно корпуса, заповніть порожній простір піною і зберіть термос.
5
Якщо ви знайшли місце пошкодження колби, то зверніться до фахівців з холодильного устаткування, самостійно полагодити термос без спеціальних пристосувань ви не зможете. За допомогою вакуумного насоса вам відновлять теплоізоляцію. Місце витоку запаяну з допомогою зварювання по нержавіючого металу.
6
Якщо в результаті удару пошкодився корпус, то починають термос можливо за допомогою зрідженого газу. Зверніться в автосервіс, де вам делікатно приберуть всі вм'ятини, а заодно відполірують місця пошкоджень.
7
Самостійно відновити корпус термоса можна за допомогою інструментів. Від'єднайте колбу від корпусу. Вм'ятини з внутрішньої сторони простукаєте молотком, досить буде, щоб корпус і колба не стикалися. З'єднайте деталі термоса.
Корисна порада
Щоб термос прослужив довго, не наливайте окріп до самої кришки. Колба не розширюватиметься під впливом високої температури і це запобіжить появі мікротріщин.