Як перевести в готівку з електронного гаманця. зняти готівку ківі гаманець.

Електронні гроші дозволяють просто і швидко оплачувати товари в інтернет-магазинах, не виходячи з дому. Ними ж можна оплатити і такі послуги, як інтернет, мобільний зв'язок, комунальні послуги. Завдяки зручності та доступності електронні гаманці стають все більш популярні. Однак нерідко виникає зворотна ситуація: коли потрібно вивести електронні гроші, тобто обналичить їх. Існує кілька способів здійснити це.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - логін і пароль від свого електронного гаманця;
  • - банківський рахунок або банківська карта.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами атестованих обмінних пунктів або посередників. Щоб знайти список таких пунктів, зайдіть на веб-сторінку потрібної платіжної системи та виберіть своє місто у списку запропонованих. Потім зв'яжіться з дилером і дізнайтеся його умови переведення в готівку електронних грошей.
2
Знайдіть посередників, що здійснюють виведення електронних грошей, на тематичних форумах (наприклад, на форумах вебмайстрів). При використанні такого способу переведення в готівку будьте гранично обережні, щоб не позбутися своїх грошей: почитайте відгуки на тих же форумах, перевірте репутацію власника електронного гаманця (наприклад, ви можете перевірити атестат і претензії до власника гаманця Webmoney), при переказі грошей використовуйте код протекції.
3
Використовуйте грошовий переказ. Цей спосіб переведення в готівку електронних грошей менш швидкий. Зазвичай електронні платіжні системи пропонують як переклад Поштою Росії, так і за допомогою безлічі систем грошових переказів (Анелік, Юністрім, Лідер, Контакт і т.д.). При отриманні грошей вам доведеться показати паспорт.
4
Скористайтеся послугою виведення електронних грошей на банківський рахунок або банківську карту. Для цього потрібно попередньо підтвердити свої дані, завантаживши на сайт скан паспорта і при необхідності ІПН. Перевірка ваших даних може зайняти кілька робочих днів.
5
Після цього оформите заявку на переказ грошей на банківський рахунок, заповнивши всі необхідні реквізити. Багато платіжні системи дають можливість прив'язати банківську карту до свого гаманця або створити шаблон платежу, що спрощує виведення грошей і робить його швидше.
6
Домовтеся з друзями або колегами про те, що оплатіть їм мобільний зв'язок або інші послуги через свій електронний гаманець, отримавши ту ж суму від них готівкою. Крім швидкості виведення електронних грошей такий спосіб зручний ще й тим, що ви заощадите на розмірі комісії.
Зверніть увагу
При переведення в готівку електронних грошей платіжні системи утримують комісію, розмір якої варіюється залежно від обраного вами способу виводу. Залежно від обраного способу переведення в готівку електронних грошей може зайняти від півгодини до декількох діб.
Корисна порада
При використанні більшості способів переведення в готівку електронних грошей вам знадобиться паспорт.
Все більшу популярність набирають електронний гаманці. З їх допомогою в інтернеті можна розраховувати віртуальними грошима, зберігаючи конфіденційність своїх банківських даних. Крім того, електронні гроші можна переводити, отримуючи у вигляді готівки або переведення на банківський рахунок.
Інструкція
1
Якщо у вас немає електронного гаманця, але ви хочете отримувати від кого-небудь і переводити електронні гроші , створіть свій аккаунт в одній з використовуваних в інтернеті платіжних систем. Це можна зробити безкоштовно. До найбільш популярних систем відноситься Яндекс.Деньги і WebMoney, але існує й безліч інших.
2
Зайдіть на сайт вашої електронної платіжної системи і вивчіть правила виведення грошей. Наприклад, ви можете виявити там обмеження, пов'язані з сумами і швидкістю виведення грошей. Найчастіше ці обмеження можна обійти, підвищивши рівень свого аккаунта. Зазвичай платіжна система розширює доступні вам функції після підтвердження вашої особистості, наприклад, за допомогою відсканованої сторінки паспорта.
3
Оберіть спосіб виведення грошей. Якщо у вас є банківський рахунок, гроші можуть прийти туди. Зайдіть в свій аккаунт, виберіть функцію виведення грошей. В з'явилися поля введіть суму, яку ви хочете перевести в готівку, номер вашого банківського рахунку, назва фінансової організації, її БИК, а також кореспондентський рахунок. Ці реквізити ви зможете отримати в своєму банку. Заповнивши форму, підтвердіть відправку повідомлення. Після цього з вашого електронного гаманця буде знята сума переказу і комісія за його вчинення. Гроші прийдуть на рахунок у банку через два-три робочих дні.
4
Якщо у вас немає рахунку в банку, виведіть необхідну суму за допомогою системи грошових переказів. На сайті вашої електронної платіжної системи знайдіть список організацій, з якими вона співпрацює. Виберіть систему переказів, офіс якої знаходиться найближче з вашого місця проживання або роботи. Заповніть форму для відправки грошей. Вкажіть прізвище, ім'я, по батькові та паспортні дані людини, яка буде отримувати гроші . Сама сума буде вам доступна для зняття приблизно через добу після відправлення платежу. Однак якщо операція проводиться у вихідні, термін переказу грошей може бути збільшений.