Як вивести пляму від суперклею. з чого складається соснова смола розчинити видалити.

Видалення плями від суперклею з будь-яких поверхонь, будь то пластик, дерево або тканину, може виявитися досить складним. Однак якщо проявити трохи терпіння і старання, то можна вивести таке пляма без сліду.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - мило;
  • - спирт;
  • - ацетон;
  • - м'яка бавовняна тканина;
  • - паперові рушники;
  • - таз або відро.
Інструкція
1
Щоб видалити суперклей з пластмасових поверхонь, зробіть мильний розчин. Змочіть в ньому м'яку тканину або паперові рушники.
2
Покладіть вологу тканину на пляма на кілька годин, причому тканина повинна бути весь час вологою. Щоб полегшити собі завдання і не стежити постійно за процесом, накрийте вологу тканину плівкою. Залиште цей «компрес» на 3-4 години.
3
Після цього протріть покриття вологою, мильної ганчіркою. Повторюйте, поки всі пляма не сумнівайся. Цей метод може зайняти деякий час, але воно варте того, поверхня пластика не буде пошкоджена.
4
Ще один спосіб - використовувати для видалення плями спирт. Змочіть ватяний тампон чистим спиртом і акуратно потріть пляма . Коли клей розм'якшиться, візьміть чисту м'яку тканину і зітріть його. Коли клей повністю віддалиться, протріть поверхню тканиною, змоченою чистою водою.
5
Щоб видалити пляма від суперклею з одягу, дайте клею повністю висохнути. Намочіть ватний тампон ацетоном (можна також використовувати і рідина для зняття лаку з ацетоном). Прикладіть його до плями на одну-дві хвилини. Тупим кухонним ножем, соскребіте клей. Можливо, вам доведеться повторити цю процедуру кілька разів.
6
Коли ви повністю видаліть клей, виперіть річ, відповідно до вказівок для прання на етикетці. Перш ніж відправити річ сушитися, перевірте, чи повністю видалено пляма . В іншому випадку, після того як клей висохне його буде неможливо видалити.
7
З дерев'яної поверхні вивести пляма від клею, не пошкоджуючи її, практично неможливо. Однак можна обійтися малими жертвами.
8
Оклейте поверхню навколо плями ізолентою, лейкоплатирем або малярським скотчем (хоча останній варіант менш надійний). Візьміть шматочок наждачного паперу і обережно потріть пляма .
9
Оскільки все одно поверхню буде пошкоджено, потрібно буде її відновити. Покрийте пляма морилкою і лаком, все відшліфуйте.
10
Подібним чином можна видалити суперклей з рук. Намильте їх рідким милом і потріть пемзою або наждачним папером. Процедуру слід повторити кілька разів.
Зверніть увагу
Працюючи з суперклеєм, завжди надягайте рукавички.
Корисна порада
Перш ніж протирати пляма на одязі ацетоном або рідиною для зняття лаку, спробуйте нанести засіб там, де не видно, наприклад, на припуск для шва. Якщо з тканиною нічого не сталося, тоді сміливо наносите ацетон на одяг.