Як створити віртуальну папку.

У поштовому клієнті Thunderbird є можливість створення віртуальних папок. З її допомогою можна виконувати пошук серед всіх електронних листів за заздалегідь заданому фільтру. Зовні віртуальна папка ні чим не відрізняється від звичайної.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Mozilla Thunderbird.
Інструкція
1
Віртуальна папка отримала свою назву тільки через те, що її вміст є лише тимчасовим для поточного сховища. Ви відкриваєте пошту, задаєте фільтр, вказавши необхідні параметри, і всередині віртуальної папки з'являються певні листи. Оновлення поточне вікно і вміст папки розчиниться за колишніми каталогом або видаліть її вручну. Також існує можливість настройки цього інструменту таким чином, що віртуальні каталоги будуть постійно присутні.
2
Для створення віртуальної папки натисніть верхнє меню «Файл», потім клацніть лівою кнопкою миші по рядку «Створити віртуальну папку ». Також це дію можна виконати через рядок пошуку. Для цього після виконання операції пошуку в рядку введення виберіть опцію «Зберегти результати пошуку як папку ».
3
У вікні «Нова віртуальна папка» необхідно ввести ім'я у відповідному полі і вибрати локальну папку , в якій, у свою чергу, буде знаходитися віртуальна. Трохи нижче слід вказати умови пошуку листів, якщо вони не були задані до цього моменту. Натисніть ОК або клавішу Enter, щоб закрити поточне вікно.
4
Якщо з яких-небудь причин пошук потрібних листів ще не був заданий, зробити це можна пізніше в будь-який момент. Для цього достатньо натиснути верхнє меню «Правка», вибрати пункт «Знайти» і клацнути по рядку «Пошук повідомлень».
5
Для зміни опцій пошуку в уже створеної віртуальній папці необхідно клікнути по ній правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості». У діалоговому вікні змініть умови пошуку, а потім натисніть OK. Якщо всередині віртуальної папки ви не виявили жодного листа, отже, потрібно оновити вміст каталогу - клацніть спочатку по будь реально існуючої папки, потім по віртуальною.