Як зробити закладки в Explorer. Як у експлорері робити заклаткі.

На поточний момент абсолютно будь-який браузер має в своєму арсеналі такий інструмент, як архів закладок. Знайшовши важливу для вас сторінку ви додаєте її в закладки , немов ті, що були в шкільних книгах. Використовуючи цю опцію, зручно завантажувати раніше збережені інтернет-сторінки.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Internet Explorer.
Інструкція
1
Закладки в Internet Explorer на відміну від інших браузерів знаходяться у розділі «Вибране» (дана традиція тягнеться ще з перших версій програми). Цей розділ знаходиться у верхньому меню і створити закладку в ньому досить просто. У головному вікні програми перейдіть до сторінки, яку необхідно запам'ятати. Натисніть верхнє меню «Вибране» і виберіть пункт «Додати до обраного».
2
Далі перед вами має з'явитися невелике діалогове вікно з заголовком «Додавання в обране». Тут від вас вимагається вказати свою назву закладки , перемістивши фокус миші на поле «Ім'я», або залишити колишній заголовок. Як правило, назва закладки за замовчуванням включає в себе назву сайту та багато іншої непотрібної інформації.
3
У цьому ж вікні слід вибрати каталог, в якому буде збережена закладка, якщо таких каталогів декілька. Для цього натисніть кнопку «Додати в». Якщо ви хочете помістити закладку в ще неіснуючу папку, в порожньому полі введіть її назву та натисніть кнопки «Створити папку» і ОК. Повернувшись до колишнього вікна, натисніть ОК або клавішу Enter.
4
Після створення нової закладки , перегляньте її. Для цього натисніть верхнє меню «Вибране», відкрийте нещодавно створену папку - всередині неї буде знаходитися нова закладка. Щоб завантажити збережену вами сторіночку достатньо клікнути лівою кнопкою миші по пункту закладки .
5
Редагування створених закладок можливо проводити за допомогою команди «Упорядкувати обране» з того ж меню. Закладки можна копіювати, видаляти і переміщати з одного каталогу в інший. Зверніть увагу на випадок створення великої кількості закладок, бажано їх розподілити за тематичними директоріям. Каталоги в свою чергу також піддаються редагуванню - перейменування або видалення.