Як створити графічний малюнок.

Якщо ви хочете зробити графічний рисунок , не обов'язково брати олівець і відмовлятися від фарб. Різниця між живописом і графікою не в цьому. Головне - як ви будете використовувати ресурси матеріалу, будь то фломастери або акварель.
Інструкція
1
Оберіть папір для малюнка. У графіку колір і фактура матеріалу є одним з виразних засобів. Не заповнений малюнком простір буде сприйматися як його частину. Фактура паперу - гладка, ворсиста, шорстка - впливає не тільки на загальну композицію малюнка, а й на характер штриха. Якщо на гладкий матеріал олівець чи вугілля ляже рівно, то на фактурному лінія буде більш «пухкою».
2
Зробіть начерк сюжету чи предметів. Визначте кращу композицію і форму всіх об'єктів. Намагайтеся використовувати тонкий твердий олівець, щоб лінія балу якомога світліше. Використання гумки бажано звести до мінімуму.
3
Оберіть матеріал, яким будете робити рисунок . Це можуть бути прості або кольорові олівці, гелеві та капілярні ручки, фломастери, вугілля, сангіна і т.д. Ними найзручніше малювати контурні лінії, точки і наносити штрихування. Товщина і насиченість кольору контура повинна змінюватися. Робіть його ширше і темніше в міру наближення об'єкта або його частини до переднього плану.
4
Під час штрихування звертайте увагу на напрямок штриха, його форму і довжину. Напрямок та форма повинні повторювати форму предмета. Для того щоб «зібрати» односпрямовані лінії в єдине ціле, можна накласти шар штрихування під кутом до попереднього. Змінюючи відстань між штрихами, ви можете передавати різні фактури і навіть вага предметів. Розряджена штрихування зробить предмет повітряним, легким, напівпрозорим. Градація тону в штриховке дозволить вам показати форму і об'єм.
5
Замість або разом з олівцями, фломастерами, ручками ви можете використовувати фарбу - акварель, гуаш, акрил. Вона застосовується для створення плям, тобто суцільних заливок, що створюють плоскі поверхні. У цьому випадку опрацьовуйте форму такого плями, його чіткість, звертайте увагу на його контраст з кольором паперу.
6
У графічному малюнку, на відміну від живопису, важлива декоративність. Будь-яке зображення в такій техніці умовно. Ви можете детально промальовувати предмет або героя на передньому плані, а задній залишити чистим, але глядач все одно зрозуміє, що білий аркуш - це небо, вода або земля. Незакінченість, лаконічність або навіть скупість малюнка можуть стати його позитивними сторонами. Для досягнення такого результату стежте за цілісністю і виразністю вашої роботи.
Комп'ютер неможливо уявити без графічних зображень, які носять не лише прикладний, але й естетичний характер. Від того, будуть створені простий знімок екрана або зображення , оброблене в графічному редакторі, залежить якість, вид і оригінальність графіки.
Інструкція
1
Визначте, якого плану створення графіки вас цікавить. В даний час існує велика кількість програмних комплексів і утиліт, призначених для створення простих графічних ефектів, ігор і повноцінних анімаційних фільмів.
2
Зробіть простий знімок екрана. Його можна використовувати, наприклад, під час гри, перегляду відео і т.д. Натисніть один раз клавішу Print Screen SysRq. При цьому будь зображення збережеться в буфері обміну. Скачайте програму Hard Copy Pro, яка дозволить відкрити диспетчер картинок. При натисканні кнопки Print Screen SysRq автоматично копіює сподобалися зображення в спеціально відведену папку.
3
Створіть зображення в програмі Paint. Натисніть кнопку «Пуск», далі «Усі програми», «Стандартні». Виберіть рядок «Paint». Ця програма дозволяє створювати нове зображення , переглядати або редагувати малюнки, скановані фотографії. Але, на жаль, можливості програми досить обмежені, тому складно створити гарний зображення .
4
Скористайтеся універсальним засобом по створенню зображень Adobe Photoshop. Це багатофункціональний графічний редактор. У програмі вам будуть доступні безліч фонів, шрифтів і стилів. Програма-редактор настільки проста, що, якщо у вас немає ніяких навичок роботи з нею, ви все одно зможете легко створити якісне графічне зображення . Подивіться уроки по роботі з Photoshop, які знайдіть в інтернеті за запитом у вільному доступі.
5
Для створення тривимірної графіки зверніть увагу на безкоштовну програму «Blender». Вона відрізняється відносно простим інтерфейсом, і надає багато можливостей для творчості. З платних пакетів виберіть «3DMax» або «Maya». Всі ці програми можна завантажити з інтернету за запитом «Програми для створення графічних зображень».