Як навчитися співати в караоке. Як навчитися співати вдома.

Похід в караоке - приємне проведення часу, яке дозволяє зустрітися з друзями, розслабитися, зняти стрес. Крім того, спів корисно для здоров'я. Однак деякі люди переживають, що вони співають недостатньо добре.
Вам знадобиться
  • - аудіозаписи або мінусовки улюблених пісень;
  • - програма караоке;
  • - курси вокалу або педагог по вокалу.
Інструкція
1
Перш за все, розслабтеся. Пам'ятайте, що караоке - це всього лише розвага, ніхто не чекає, що ви будете демонструвати чудеса вокалу. В караоке ходять люди абсолютно різних професій, і вони не переживають, навіть якщо у них явні проблеми зі слухом. Ви прийшли, щоб отримати задоволення, так і отримуйте його. А для цього відчувайте себе розкуто. Нічого страшного, якщо ви не завжди будете потрапляти в ноти; це навіть неминуче, т.к. музичні аранжування в караоке не завжди бувають якісними і часто сильно відрізняються від оригіналу. Будьте впевнені в собі і співайте з душею - тоді, швидше за все, оточуючі оцінять ваш виступ. Але в кожному разі, не забувайте, що ви прийшли в клуб для власного задоволення і вас не повинно хвилювати, що подумають про вас інші люди.
2
Якщо ви не впевнені у власних силах і соромитеся, потренируйтесь будинку. В інтернеті знайдіть мінусовку пісні, яка вам подобається, скачайте текст і співайте. Можна обійтися і без минусовки, а просто підспівувати виконавцю або виконавиці. Або скачайте програму караоке. Щоб звикнути до публіки, заспівайте в присутності друзів або родичів.
3
Якщо вам дійсно подобається співати і ви хочете робити це частіше, ніж раз на рік в караоке, знайдіть педагога з вокалу або вокальну студію і займайтеся там. Не думайте, що це марна трата часу. Заняття вокалом допомагають розслабитися, стати розкутіше, голос стає поставленим і більш впевненим, легкі оздоровлюються. До того ж, багатьом заняття творчістю дозволяють відчувати себе щасливіше. Швидше за все, вже після декількох уроків ви будете почувати себе з мікрофоном набагато краще, а гості караоке слухатимуть вас із захопленням.
4
Якщо ви прийшли в караоке вперше і хвилюєтеся, заспівайте одну або кілька пісень разом з друзями. Ваші голоси зіллються і ви не будете так нервувати. Можливо, скоро ви осміліє і захочете «солировать».
Зверніть увагу
Якщо ви часто ходите в караоке або співаєте будинки, переконайтеся, що співаєте «на опорі», освойте правильне черевне дихання, краще з педагогом. Так ви уникнете можливих проблем з голосом.
Корисна порада
При бажанні, ви можете знайти спеціальні курси співу на караоке, де викладають початкову постановку голосу і розучують відповідний репертуар популярних пісень.