Як коригувати одометр.

Одометр - це прилад, призначений для визначення відстані, пройденого автомобілем. Разом зі спідометром вони являють собою єдиний електронний механізм, для корекції роботи якого необхідна спеціальна апаратура.
Вам знадобиться
  • -Викрутки
Інструкція
1
Коригування одометра вимагається в декількох випадках: при оцінці стану автомобіля, при контролі роботи найнятих водіїв і після проведення серйозного ремонту агрегатів і вузлів автомобіля. Більшість водіїв воліє робити коригування одометра в умовах автосервісу. Решта виконують цю операцію самостійно за допомогою спеціальних приладів для коригування одометрів.
2
Відразу варто відзначити, що це не так-то просто. Так, наприклад, в більшості японських і корейських автомобілів інформація про пробіг знаходиться в мікросхемі, що відповідає за пам'ять одометра. В таких умовах простий механічної скрутки «зайвих» кілометрів буде явно недостатньо, оскільки необхідно буде коригувати й інші точки. Загальний сенс процесу коригування одометра зводиться до необхідності змінити дані в мікросхемі його пам'яті. Для цього необхідно досконально знати пристрій приладової панелі, оскільки її доведеться демонтувати.
3
Після демонтажу знайдіть саму мікросхему і акуратно Випаяти її, поставте на програматор і рахуйте дамп пам'яті - дані, що зберігаються в пам'яті комп'ютера у вигляді бінарного файлу. Це дозволяє зберегти інформацію при можливій невдачі подальшої запису нових, вже змінених даних.
4
Після завершення прошивки впаяти змінену мікросхему на колишнє місце. Вам залишається зібрати панель приладів та відрізати її туди, де вона була раніше. Для досвідченого фахівця вся операція займе не більше 15 хвилин за умови, що доступ до мікросхеми порівняно простий. Якщо ж коригування одометра виробляється через спеціальні точки на платі, то знадобиться значно більше часу - до однієї години.