Як запустити дефрагментацію диска.

Дефрагментація жорсткого диска дозволяє не тільки підвищити швидкість зчитування даних з цього носія, але і продовжити його термін служби. Під час дефрагментації відбувається переміщення частин файлів і об'єднання їх у певні групи.
Вам знадобиться
  • - Auslogics Disk Defrag.
Інструкція
1
Якщо ви використовували жорсткий диск менше року, то достатньо раз на тиждень проводити дефрагментацію з використанням можливостей операційної системи. Увімкніть ваш ПК або ноутбук і відкрийте меню «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою миші по іконці одного з розділів жорсткого диска .
2
У розгорнулося меню виберіть пункт "Властивості". Перейдіть до вкладці «Сервіс» та натисніть кнопку «Виконати дефрагментацію». Виділіть потрібний локальний диск, клікнувши на його назву лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Дефрагментація диска ». Зачекайте, поки система виконайте необхідні процедури. Аналогічним чином проведіть дефрагментацію решти локальних дисків.
3
Якщо ви хочете оптимізувати швидкість роботи з жорстким диском, то скачайте програму Disk Defrag від компанії Auslogics. Встановіть та запустіть цю утиліту.
4
Підготуйте жорсткий диск до процесу дефрагментації. Видаліть всі непотрібні вам файли. Це дозволить істота скоротити час, яка програма витратить на виконання потрібних операцій. Особі увагу приділіть великим фалам, наприклад, відеофільмів.
5
Відкрийте вкладку «Настройки» і перейдіть в меню «Алгоритм». Встановіть галочку біля пункту «Пропустити фрагменти більше» і виберіть у списку параметр «50 Мбайт». Натисніть кнопку Ok.
6
Встановіть галочки навпроти назви всіх локальних дисків. Натисніть на стрілочку, розташовану поруч з пунктом «Дефрагментація». Виберіть параметр «Дефрагментація і оптимізація».
7
Встановіть галочку поруч з пунктом «Вимкнути ПК після дефрагментації», якщо ви вирішили запустити цей процес на ніч.