Як запаяти радіатор.

У тих випадках, коли порушена герметичність радіатора , і він потік, його можна відремонтувати за допомогою електричного паяльника, потужністю 200 Ватт. Але це за умови, що радіатор виготовлений з міді або латуні. Алюмінієві радіатори, як правило, не ремонтують самостійно. Відновити радіатор, виготовлений з алюмінієвого сплаву, можна тільки в спеціалізованому автосервісі.
Вам знадобиться
  • Паяльник на 200 ват,
  • щітка по металу,
  • припой,
  • гумові заглушки,
  • кислота.
Інструкція
1
Для виявлення місць течі антифризу, радіатор демонтується з машини і занурюється в ванну, заповнену водою, попередньо закривши гумовими пробками всі отвори на радіаторі, потім він накачується повітрям, тиск якого не повинно перевищувати однієї атмосфери.
2
З пошкоджених місць, з яких буде виходити повітря: необхідно позначити. Це полегшить подальший ремонт радіатора .
3
Радіатор витягується з ванни, а помічені місця ретельно зачищаються щіткою по металу, після чого вони обробляються кислотою. Потім, розігрітим паяльником, на оброблені місця наноситься необхідну кількість припою. Ретельно пропаяв всі виявлені місця течі радіатора оловом, - він вважається відремонтованим. В результаті чого відновлюється герметичність системи охолодження двигуна.
Зверніть увагу
Після пайки радіатор знову перевіряється у ванні на герметичність, і тільки після цього він встановлюється на машину.