Як вводити координати. Як ввести координати в навігатор.

Координати місцевості при введенні в пошукову систему можуть не розпізнатися. Завжди керуйтеся особливостями сервісу, оскільки вони можуть відрізнятися.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб ввести координати певного місця розташування на картах в режимі онлайн, введіть значення широти і довготи в рядку пошуку. Для отримання найбільш точних результатів переведіть секунди в частки хвилин, оскільки деякі сервіси не зможуть їх розпізнати. Чим більше знаків буде після коми, тим більше ймовірності отримати більш детальну карту. Дані вводяться в пошуковому рядку Google, Yandex або будь-який інший пошукової системи, якою ви користуєтеся, в розділі «Карти».
2
Для отримання точних координат місцезнаходження певного цікавить вас об'єкта дізнайтеся його точну адресу, після чого введіть його в рядок використовуваної вами пошукової системи. В розділі «Карти» буде виведена інформація відносно координат.
3
Для введення координат певного об'єкта в навігатор скористайтеся відповідному меню програмного забезпечення. Зверніть увагу, що в залежності від використовуваного вами обладнання та завантажених карт ви можете отримати інформацію різної точності.
4
Намагайтеся використовувати найбільш докладні карти для вашого навігатора, особливо це стосується карт місцевості, в якій вам часто доводиться бувати. Якщо вас не влаштовують карти в вашому навігаторі, замініть їх, також при необхідності змініть програмне забезпечення пристрою. Зверніть увагу, що багато з даних елементів не є безкоштовними, їх завантаження і наступне поновлення може зажадати наявність у вас коштів оплати в режимі онлайн.
5
При виборі карт і програмного забезпечення для навігатора звертайте увагу також на відповідність моделі пристрою. Якщо ви використовуєте навігатор телефону, вам буде набагато простіше зорієнтуватися у виборі. Не користуйтеся зламаними програмами для вашого навігатора і намагайтеся не порушувати умови договору з розробником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jzqiYXTGLds
Корисна порада
Намагайтеся використовувати найбільш точні значення.