Як налаштовувати скрипти.

Налаштування скриптів повністю залежить від вмісту сайту. При їх використанні необхідно стежити за актуальністю прописували інформації, в іншому випадку вони перестануть працювати.
Вам знадобиться
  • - редактор HTML.
Інструкція
1
Визначтеся з типом скрипта, чи буде це елемент, виконуваний в браузері (клієнтський скрипт), або він буде запускатися безпосередньо з сайту. Перші мають розширення .js, другі - .php. В обов'язковому порядку перевіряйте розширення, оскільки скрипт може не працювати. Також при використанні коду перевіряйте пунктуацію і слідкуйте за використанням дужок.
2
В серверних скриптах завжди перевіряйте шлях до файлів, якщо такий прописувався в коді. Проблеми можуть виникнути при зміні структури папок, перейменування, заміщенні або видаленні файлів, в цьому випадку скрипт необхідно буде переписати, оскільки він звертатиметься до відсутнього елементу.
3
Якщо використовуваний вами скрипт не працює, перевірте його знаходження в коді сторінки. Клієнтські скрипти повинні бути прописані перед закриває тегом сторінки, .php можуть перебувати в заголовку.
4
Якщо у вас відсутні навички настройки скриптів, скачайте що викладаються в інтернет приклади і шаблони. Ви можете їх знайти в різних блогах веб-дизайнерів, на форумах, присвячених веб-програмуванню, тематичних сайтах. Також не забудьте використовувати різну літературу з даної теми .але найкращим способом навчитися налаштовувати і використовувати скрипти буде розширення досвіду їх написання.
5
Скачайте спеціальне програмне забезпечення, якщо і надалі плануєте займатися редагуванням веб-сторінок і написанням скриптів. Також заздалегідь встановіть в ваш комп'ютер кілька браузерів, які на поточний момент найбільш популярні серед користувачів інтернету. Це необхідно для перевірки коректності відображення їх вмісту в різних видах оглядачів. Якщо в одному з них скрипт працює некоректно, постарайтеся відредагувати його з урахуванням особливостей браузера.
Корисна порада
освоюють основні програми для роботи зі скриптами і редакторами веб-сторінок.