Як зробити мотоцикл своїми руками. Як побратим саморобний Мотакі.

З чого тільки не майстрували наші батьки і діди транспортні засоби! Але саморобні мотоцикли актуальні і в наш час. Любителі швидкої їзди проводять виставки, де показують свої роботи. І в ряді випадків такі байки ні в чому не поступаються, а часом навіть перевершують транспортні засоби, виготовлені на заводах.
Вам знадобиться
  • - старий велосипед;
  • - паливний бак;
  • - двигун;
  • - глушник.
Інструкція
1
Збирання мотоцикла - прекрасна можливість створити засіб пересування з урахуванням індивідуальних потреб його власника. Для початку ви повинні подумки сконструювати мотоцикл. Подумайте, яким ви його хотіли б бачити, і які функції він повинен виконувати.
2
накидав креслення вашого мотоцикла на папері. Досить просто схематичного зображення, щоб полегшити собі роботу по збірці.
3
Тепер вивчіть положення документа «Технічні вимоги до мотоциклів, моторолерів і мопедів, виготовленим в індивідуальному порядку». Зроблений своїми руками мотоцикл повинен відповідати цим розпорядженням.
4
Найпростіший і універсальний варіант - це саморобний міні-мопед на базі велосипеда. Якщо виберете такий варіант, то відповідний велосипед повинен мати товсту раму і великий діаметр коліс, тоді вийде надійне транспортний засіб.
5
Тепер ви можете приступити безпосередньо до збірки мотоцикла чи мопеда. Якщо конструюєте на базі велосипеда, то до нього треба додати паливний бак, двигун і глушитель.
6
Використовуйте деталі, призначені тільки для мотоциклів і мопедів. Автомобільні та інші запчастини можна застосовувати тільки в крайніх випадках. Але тоді ви зможете використовувати такий мотоцикл тільки на дачі.
7
Зібраний з різних деталей мотоцикл виглядає не дуже красиво, тому його краще пофарбувати. Перед фарбуванням зачистите і знежирте деталі транспортного засобу. Використовуйте вологостійку і термостойкую фарбу, щоб надовго захистити деталі від впливу навколишнього середовища і зберегти привабливий зовнішній вигляд мотоцикла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vCMa9630l34
Зверніть увагу
Якщо саморобний мотоцикл не буде відповідати технічним вимогам, то ви не зможете його використовувати за призначенням. Всі деталі, включаючи двигун повинні бути серійного виробництва. Причому потужність двигуна не повинна бути більше 60 л/с на одну тонну мотоцикла і менше 12 л/с. Рама та інші несучі конструкції мотоцикла повинні бути виготовлені з дуже міцних матеріалів.