Як відкрити двері автомобіля ВАЗ. не відкривається двері на ваз 2110.

У житті автомобіліста бувають ситуації, коли потрібно відкрити двері автомобіля ВАЗ за допомогою підручних засобів, без ключа. Наприклад, ви вийшли з салону і зачинили дверцята, залишивши ключі в замку запалювання, або акумулятор сів, а можливості відкрити замок без сигналізації немає.
Вам знадобиться
  • - довга палиця або щітка;
  • - ущільнювач або гумова камера з насосом;
  • - дощечки;
  • - кручена комп'ютерна пара;
  • - нихромовая дріт;
  • - плоскогубці;
  • - двірники з автомобіля;
  • - зарядний пристрій або заряджений акумулятор;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Спробуйте відкрити по черзі всі двері - можливо, хоча б багажник відкриється. Через відкритий багажник, якщо є можливість, пролезьте в салон і відкрийте задні двері зсередини. Якщо можливості пролізти немає, спробуйте дотягнутися до кнопки задньої двері довгою палицею або, наприклад, щіткою зі скребком.
2
На деяких моделях автомобілів ВАЗ скла на задніх дверях мають люфт і з часом відвисає, тому спробуйте розширити щілину між склом і дверима. Для цього використовуйте ущільнювач або гумову камеру (накачуйте її насосом). Краще не застосовувати викрутку або стамеску, при цьому може вилетіти все скло. Можна також спробувати розширити щілину між стійкою і дверима, для цього візьміть дві щільні дощечки, всуньте в щілину і відіжміть настільки, щоб можна було всунути петельку.
3
Коли у вашому розпорядженні виявиться щілину між склом і дверима, або між дверима і стійкою, зробіть петельку з ніхромового дроту або дроту, витягнутого з комп'ютерної кручений пари. Для того, щоб зробити таку петлю, вийміть з зовнішньої обплетення дроти, один з них загніть навпіл і покладіть назад в оплетку. На виході з неї сформуйте петлю - ви отримали зашморг, яку можна затягувати.
4
Просуньте петлю або зашморг в щілину, зловіть нею кнопку, фіксуючу замок двері , затягніть зашморг і дерните вгору. В крайньому випадку, якщо немає під рукою дроту, візьміть двірник від машини, зніміть спицю і загніть плоскогубцями так, щоб на кінці утворився гачок. Потім підчепити їм кнопку і дерните, щоб відкрити двері машини.
5
Якщо в машині сів акумулятор, а можливості відкрити її ключами немає, візьміть зарядний пристрій або акумулятор від іншої машини. Зніміть протитуманні фару і витягніть провід генератора (або дістаньте його будь-яким іншим способом), підчепити до нього «плюс» зарядного пристрою, мінус же можна подати на кузов або на гальмівний диск. У результаті через деякий час акумулятор зарядиться настільки, що зможе відкрити двері при натисканні кнопки сигналізації.
6
Якщо ваша машина вже не дуже нова, і у вас достатньо сил, спробуйте наступний метод: з усіх сил потягніть двері вгору і дерните на себе. При досить зношених петлях двері відкриються, навіть якщо до цього вона не провисала.
7
Візьміть потужну викрутку і вбийте її в замок задньої дверцята, потім проверніть. Постарайтеся не пошкодити лакофарбове покриття навколо замку. Звичайно, в такому випадку, після того, як ви отримаєте доступ в свою машину, доведеться міняти замок.
Зверніть увагу
Не використовуйте наведені поради в протизаконних цілях, викрадення чужого автомобіля - кримінально каране діяння, за яке дають до 10 років ув'язнення.
Ситуація, коли двері автомобіля закрилася, а ключі залишилися в салоні може статися з кожним автовласником. Не варто панікувати і робити необдумані дії. Насправді відкрити вітчизняний автомобіль не так складно, як здається.
Інструкція
1
Звичайно, найпростіший спосіб відкрити двері авто - це розбити скло і підняти заповітну кнопку, яка відімкне замок і дозволить проникнути в автомобіль. Але такий спосіб потрапити в машину вкрай не продуктивний і веде до додаткових витрат, пов'язаних з установкою нового скла і значною втратою вашого часу. Але якщо іншого способу відкрити двері немає і ви все ж зважилися свідомо «покалічити» свого чотириколісного друга, то пам'ятайте, що розбивати скло голою рукою досить небезпечно. Ви ризикуєте сильно порізатися і додатково до невирішеної проблеми з дверима отримаєте ще й закривавлену руку. Щоб розбити скло знайдіть важкий твердий предмет (монтажка, камінь, біта).
2
Зверніться на станцію технічного обслуговування, якщо вона поблизу або викличете службу допомоги на дорогах. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам відкрити двері авто з мінімальними втратами (не доведеться нічого розбивати), використовуючи професійний інструмент і напрацьований в схожих ситуаціях досвід. Пам'ятайте, що необхідно буде оплатити послуги за викликом такого фахівця.
3
Якщо автомобіль оснащений сигналізацією, а запасний комплект ключів залишився вдома, то можна спробувати відкрити авто за допомогою них. Вам не доведеться їхати за ними або ж чекати, поки їх підвезуть до вашого авто. Проробіть наступну процедуру. Зателефонуйте на мобільний телефон когось із домашніх зі свого мобільного. Піднесіть свій телефон на відстань близько 30 см від машини і попросіть людину, яка перебуває вдома натиснути кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого телефону. Двері вашої машини повинна відкритися. Чи не відстань в даному випадку має значення, а високочастотний сигнал. Будь ви на відстані хоч сотень кілометрів, якщо ви змогли додзвонитися до людини із запасними ключами, ви зможете відкрити двері автомобіля.
4
Якщо скло дверей залишилося прочинене, спробуйте відкрити свій автомобіль сталевим дротом, зробивши на одному з її кінців гачок. Просуньте вийшов гачок в зазор між склом і дверима і постарайтеся зловити поводок приводу замка. Коли відчуєте його на гачку, плавно потягніть вгору. Двері машини відкриється.