Як поширити книгу.

Незважаючи на широке поширення інтернету і телебачення, люди не перестали читати книги. А також купувати їх в книгарнях. Саме тому у автора, бажаючого видати власний твір, є шанс знайти свою аудиторію.
Інструкція
1
Викладіть електронний варіант книги в інтернет. Зробіть це новиною, тобто залиште оголошення про це на спеціалізованих сайтах і в соціальних мережах. Разом з оголошенням давайте посилання на скачування файлу. На ваш розсуд скачування книги можна зробити платним або безкоштовним.
2
Створіть сайт книги. Розмістіть на ньому інформацію про автора (біографію, фото, кілька його слів про книгу). Напишіть статтю про історію створення твору. Додайте кілька уривків з книги, щоб майбутні читачі могли приблизно уявляти собі, з чим будуть мати справу. Обов'язково створіть на сайті розділ, в якому будуть зібрані згадки про книгу в пресі або критиці.
3
Запропонуйте книгу літературним виданням або критикам для рецензії. Багато читачів звертають увагу на думку відомих в області літератури людей, прислухаються до нього, а деякий відкрито керуються тільки «авторитетним» думкою. Так що хороша критична стаття чи відгук - відмінний інструмент в справі популяризації будь-якого твору.
4
Запропонуйте книгу на реалізацію до книгарень (у тому числі й інтернет-магазини і букіністи). Шукайте їх через інтернет. Зараз практично у всіх великих магазинів є свої сайти. Зв'язатися з співробітниками цих магазинів можна також через інтернет, телефон або безпосередньо, відвідавши їх офіс.
5
Запропонуйте книгу якомусь видавництву, якщо вона ще не видана. Якщо видавництво погодиться випустити її в тираж, то про її долю вам не доведеться турбуватися. Зазвичай великі видавництва укладають договори з магазинами, в яких реалізуються їхні книжки.
6
Будьте готові надати документи, що підтверджують ваше право на книгу , яку збираєтеся поширювати (або довіреністю від автора). Особливо, якщо ви плануєте отримати комерційний прибуток від розповсюдження.
Зверніть увагу
Не передавайте права на книгу людям, які не надають вам достатньо гарантій на те, що вона буде видана і прибуток з її продажу буде розподілена справедливо.
Корисна порада
Проводите презентації книги в книжкових магазинах, клубах, кафе чи організаціях, якимось чином пов'язаних з темою чи змістом твору.