Як навчитися швидко їздити на лижах.

Влітку багато хто прагне виїхати в відпустка не до теплого моря, а в гори, де можна відпочити від палючого сонця і як слід покататися на лижах . І якщо ви жодного разу не вставали на них, це не привід відмовлятися від прекрасної поїздки!
Вам знадобиться
  • - лижі;
  • - захист;
  • - пологий схил.
Інструкція
1
Навчитися кататися на лижах можна швидко - всього за кілька днів. Звичайно, великою допомогою для вас будуть друзі, які вміють стояти на лижах і можуть показати вам основні рухи, гальмування, повороти. У кожному разі, на курорті можна найняти інструктора, який за певну плату ознайомить вас з азами.
2
Вирушаючи підкорювати вершини, подбайте про спорядження. Зверніть увагу, щоб на лижах не було подряпин і тріщин, перевірте кріплення. Не ігноруйте шолом, окуляри і рукавички, саме вони збережуть незахищені ділянки тіла під час падіння, а їх починаючому лижнику не уникнути.
3
Вибираючи спуск, зупиніться на найшкідливішому ділянці. Нехай вас не бентежить той факт, що навіть деякі маленькі діти літають зі «дорослих» трас, адже головне в цій справі не вік, а досвід. Легкий ділянку дозволить вам уникнути серйозних травм і відпрацювати основні вправи в спокійній обстановці.
4
Для успішного управління лижами вам потрібно навчитися трьом прийомам: відання, кантування лиж і контролю тиску, тобто ви повинні вміти рухати ногами, повертаючи лижі перпендикулярно вашій нозі, вміти використовувати канти лиж і вміти розподіляти тиск, змінюючи вагу, прикладений до кожної частини лиж. З часом ви зрозумієте, в які моменти це необхідно застосовувати.
5
Відштовхнувшись палицями від схилу, намагайтеся їхати не строго вниз, а поперек пагорба. Не нахиляти корпус назад - це жодним чином не допоможе вам загальмувати, зате прискорить падіння. Корпус повинен бути нахилений вперед, а гальмувати ви будете за допомогою поворотів, робити які потрібно на зігнутих колінах. Під час повороту їхати потрібно на ребрах лиж, інакше маневрувати буде набагато складніше.
6
Переважна більшість новачків на самому початку навчання відчувають страх швидкості. Його не треба долати - це абсолютно нормально і природно. На перших порах швидкість вам і не знадобиться, адже ваше основне завдання - це відпрацювання рухів. Ви повинні відчути лижі, навчитися керувати ними, і швидкість в даному випадку буде тільки перешкодою.
Корисна порада
Один з перших навичок, який ви повинні придбати - вміння правильно падати. Ви повинні впасти не так на живіт або спину, падати потрібно виключно набік.