Як звузити сторінку.

Трапляється, що через помилку веб-дизайнера або умисних дій користувачів форуму сторінка стає настільки широкою, що текст на ній незручно читати - доводиться користуватися горизонтальною прокруткою. Подібна ситуація може бути усунена на стороні як сервера, так і клієнта.
Інструкція
1
Якщо сторінка форуму стала занадто широкою після того, як ви залишили на ній повідомлення, спочатку визначте, що саме стало причиною такої ситуації. У разі, якщо ви помістили в своє повідомлення занадто широке зображення, замініть його на інше, що володіє меншим горизонтальним дозволом. Користуючись фотохостинг, кладіть у свої повідомлення не повнорозмірні зображення, а їх ескізи з посиланнями на сторінки перегляду крупніших картинок. Більшість фотохостингів генерує такі посилання автоматично. Якщо ж така функція відсутня, а в форумі працюють BB-теги, скористайтеся наступною конструкцией:[url=http://сервер.домен/крупнаякартинка.jpg"][img]http://сервер.домен/эскиз.jpg"[/img][/url]При відсутності в форумі підтримки BB-тегів просто помістіть в повідомлення замість зображення посилання на нього.
2
Деякі форумні «движки» викликають збільшення ширини сторінки після приміщення занадто довгих посилань. У форумі, допускающем використання BB-тегів, обійти це обмеження можна так: [url = http://сервер.домен/папка/папка/страница.html] Це посилання на цікаву сторінку ! [/Url ] Якщо ж роботу з BB-тегами форум не підтримує, скористайтеся послугами одного з наступних ресурсів, призначених для скорочення URL: http://goo.gl, http://tinyirl.com, http://bit.ly та ін.
3
Збільшення ширини сторінки при розміщенні занадто великих зображень може використовуватися так званими тролями в цілях створення незручностей для відвідувачів форуму. Якщо ви точно впевнені, що подібні дії здійснені навмисно, повідомте про подію адміністратору ресурсу. Якщо ж ви самі є одним з модераторів, відредагуйте відповідне повідомлення.
4
У випадку, якщо помилка допущена веб-дизайнером, і від вас нічого не залежить, спробуйте переглянути ту ж сторінку в іншому браузері. Можливо, він покаже її з нормальною шириною. Перепробуйте всі браузери, які у вас є. У кожному разі, повідомте адміністратору ресурсу про те, що в деяких браузерах сторінка відображається з помилкою. У браузері Opera є функція примусового звуження сторінки до ширини екрану. Щоб активувати її, в старих версіях Opera натисніть у правому нижньому куті кнопку, і в формі, що з'явилася виберіть пункт «Підігнати по ширині».
5
При користуванні мобільними браузерами (UC, Opera Mini) зробити ширину сторінки рівній ширині екрану допоможе вибір в настройках функції під назвою «Мобільний вигляд» або аналогічної. Крім цього, при перегляді сторінки як на комп'ютері, так і на телефоні зробити текст читабельним можна за допомогою наступної служби: http://skweezer.com. Просто перейдіть на цей сайт, скопіюйте в поле URL сторінки, яку ви бажаєте переглянути, і натисніть клавішу «Пошук» (при введенні URL замість пошукової фрази відбувається перехід на відповідну сторінку в режимі перегляду зі стисненням).