Як рахувати помилки на Опелі.

Поява на панелі приладів автомобіля Opel значка із зображенням машини і гайкового ключа свідчить про несправність у роботі однієї з систем. У період гарантійного обслуговування зчитування помилок і усунення неполадок відбувається в дилерському центрі за допомогою сканера Tech 2, проте існує й інший спосіб, передбачений виробником.
Інструкція
1
Якщо ваш автомобіль оснащений механічною коробкою передач або MTA Easytronic, ваші дії будуть наступними. Сядьте на водійське крісло. Ключ у замок запалення не вставляйте, це дуже важливо.
2
Натисніть одночасно на педалі акселератора і гальма. Натиснувши на педалі, переконайтеся, що кінцеві вимикачі спрацювали. Про це ви дізнаєтесь по характерному клацання, який пролунає при сильному натисканні на педалі.
3
Утримуючи ноги на педалях, вставте ключ в замок запалювання і поверніть його, але не запускайте двигун. Через кілька секунд на дисплеї одометра замість пробігу з'явиться напис ESN (error code number) і код помилки , що складається з п'яти або шести цифр.
4
Якщо цифр п'ять, для ідентифікації помилки до зазначеного числа слід попереду додати нуль. Наприклад, якщо на дисплеї з'явилося число 70405, то код помилки - 070405.
5
Якщо система зафіксувала кілька помилок, на дисплей будуть виводитися їх коди один за іншим, а кінець списку буде показаний числом, що складається з шести нулів. Якщо на дисплеї ви побачите тільки нулі, значить, система не зафіксувала жодної помилки .
6
Щоб вважати коди помилок на автомобілі Opel з автоматичною коробкою передач, спочатку вставте ключ, поверніть його в замку запалювання (не відкриваючи двигун), потім вичавіть педаль гальма до упору.
7
Переведіть в положення D (drive) селектор АКПП, вимикайте запалювання, повернувши ключ у зворотний бік (не виймайте із замку), і відпустіть педаль гальма.
8
Натисніть разом педаль гальма і акселератора, включіть запалення, повернувши ключ, але не запускаючи двигун. Утримуйте педалі до появи напису ECN та коду помилки .
9
Після того як ви дізнаєтеся цифровий код помилки , розшифруйте його за допомогою спеціальних таблиць, знайти які можна по ссилкамhttp://mmc-dion.narod.ru/kod.html і http://www.obd-codes.com/