Як змінити значок в треї.

Програми, що працюють у фоновому режимі, підтримують зміну значків, що відображаються на панелі завдань. Ці значки можна змінити в настройках інтерфейсу, а також можна самостійно створити нові на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • - програма для редагування ікон;
  • - декомпілятор;
  • - компілятор;
  • - вихідний код програми.
Інструкція
1
Знайдіть у меню програми, що підтримує роботу у фоновому режимі настройку інтерфейсу. Зазвичай в цьому меню знаходиться настройка значків, які відображаються на панелі завдань у правому нижньому куті. Виберіть зі списку той, який подобається вам більше за інших, застосуйте і збережіть зміни.
2
Якщо для вашої програми не передбачено зміни значка трея, намалюйте іконку самостійно в графічному редакторі, після чого вставте її в програму і пропишіть шлях до неї в її коді. Це досить трудомістке заняття, яке вимагатиме від вас наявність навичок програмування, програми-декомпілятор або вихідного коду. Також це може бути застосовано далеко не до всіх випадків, оскільки ліцензійну угоду деяких програм на увазі під собою згоду на невтручання в її вихідний код.
3
Для створення власної іконки, яка відображається в треї , використовуйте програму для редагування графічних зображень з підтримкою формату файлів .ico. Ви також можете відкрити в редакторі будь-яку картинку і підігнати її під відповідний розмір, після чого зберегти на жорсткому диску в форматі .ico.
4
Зверніть увагу на програми зміни інтерфейсу операційної системи або окремих її елементів. Ви можете завантажити їх в інтернеті і встановити на свій комп'ютер, заздалегідь передбачивши наявність можливості зміни значка в треї на панелі завдань.
5
При використанні подібних програм обов'язково перевіряйте їх на віруси і на сумісність з вашою операційною системою, також перед їх установкою створіть точку відновлення, оскільки іноді вони не кращим чином позначаються на швидкодії та інших аспектах використання ресурсів.
6
Також зверніть увагу на утиліти для зміни інтерфейсу програми, які бувають доступні на спеціальних ресурсах.
Корисна порада
Не порушуйте умови використання програмного забезпечення.