Як вишити стрічками маки. вишивка маків стрічками на подушці.

Щоб у вашому домі збереглися чарівність літніх квітів і тепло сонячних променів, можна виконати вишивку, яка зображує маки . Зробіть картину, використовуючи стрічки, щоб квіти були як живі.
Вам знадобиться
  • Стрічки різної товщини червоного і зеленого відтінків, зелений шнурок або бісер, нитки і голки, тканина-основа, простий олівець, ножиці.
Інструкція
1
Вивчіть будову маку. Подивіться, як розташовані його пелюстки, якої вони форми. Чим краще ви відтворите квітка у вашій роботі, тим красивіше буде вишивка. Подумайте, як ви зобразите маки , яким буде їх кількість, як ви їх розмістите. Олівцем намалюйте квіти на тканині, яка буде основою вашої вишивки.
2
Пришийте по внутрішньому краю найширшу червону стрічку, попутно збираючи її гармошкою. Рухайтеся по колу, виконуючи рівномірні збірки, і трохи стягніть край стрічки. Для великої квітки потрібно приблизно 25 см стрічки. Потім пройдіться по зовнішньому краю стрічки, акуратно пришиваючи її якомога більш непомітними стібками.
3
Відріжте ножицями 4 см зеленого шнура і пришити його в серцевину квітки таким же способом, як і стрічку, гармошкою. Створіть контур навколо шнурка, виконавши кілька стібків, використовуючи голку і чорну нитку. Чим товстіший контур ви хочете зробити, тим більшу кількість разів вам потрібно прошити навколо шнурка.
4
Оформіть краю шнурка, імітуючи пилок на вусиках маку. Це можна зробити за допомогою манної крупи, прикріпивши її клеєм. Злегка умочіть кінчик шнура в нього і присипте зверху манкою. У вас вийдуть майже справжні тичинки.
5
Для оформлення середини квітки замість зеленого шнурка можна використовувати бісер. Пришийте його на місце серцевини. Вибирайте один вид створення тичинок для всіх квіток маку на картині.
6
Виконайте бутони. Пришийте стрічку не по колу, а в одну сторону, щоб створити нерозпустилися квітка маку. Не забувайте виконувати складання на стрічці. Оформити серединку квітки.
7
Візьміть зелені стрічки і створіть стеблинки і листя після того, як виконані всі квіти. Пришивайте стрічку по карандашному малюнку на тканині, злегка згинаючи її для отримання більш правдоподібного зображення.
8
Вставте вишивку в рамочку. Картина готова. Її можна повісити в будь-якій кімнаті і, дивлячись на неї, згадувати про літо і сонячних деньках.