Як навчитися підтягуватися на турніку.

Подтягивание на турніку - відмінна вправа, доступне кожній людині для підтримки фізичної форми. Незважаючи на те, що зовні воно здається дуже простим, в ньому є свої правила і нюанси виконання, з якими вам неодмінно потрібно ознайомитися, щоб навчитися правильно підтягуватися.
Інструкція
1
Щоб навчитися підтягуватися на турніку , а також залежно від цілей ваших вправ, виберіть найбільш зручний вид хвата. Хват - це спосіб розташування рук на турніку . Він може бути: • Коротким, коли кисті рук розташовані поруч один з одним, над головою; • Звичайним, коли руки розташовуються на перекладині паралельно плечам; • Широким, коли руки навмисно ставляться ширше рівня плечей. Крім того, хват поділяють на прямий, зворотний і змішаний. • Прямим називається хват, коли зімкнуті пальці на турніку розташовані від особи підтягується. • Зворотний хват - той, при якому зімкнуті пальці рук розташовані до обличчя спортсмена. • Змішаний хват - це підтягування з чергуванням прямого і зворотного хвата рук на турніку , коли одна рука тримається прямим хватом, в інша - зворотним. Як ви розумієте, різний вид хвата при підтягуванні задіє різні групи м'язів. Таким чином, підтягуючи, можна розвивати не тільки м'язи плечового пояса, а й м'язи спини.
2
Щоб навчитися підтягуватися на турніку , дотримуйтесь головному правилу. Підтягування вважається правильним, коли голова спортсмена під час руху описує плавний півколо, в нижній точці якого маківка розташовується під турніком, а у вищій точці - підборіддя на 1-2 сантиметри знаходиться над турніком. Манера підтягування повинна бути рівною і спокійною. Швидкість підтягувань не повинна бути занадто швидкою або, навпаки, навмисно повільної.
3
Загальне положення тіла підтягується має бути рівним. Ноги можуть бути декілька розімкнуті, але не розведені занадто широко в сторони. Будь-які підстрибування і посмикування на турніку , зазвичай покликані допомогти дотягнутися підборіддям до перекладини, коли у підтягується кінчаються сили, насправді забирають ще більше вашої енергії. Тому якщо ви відчуваєте, що потрібну кількість підтягувань ще не набрано, а сили вже закінчується, краще зробіть невелику перепочинок, ніж вичавлювати з себе останні підтягування ривками. Через деякий час знову поверніться до перекладини. М'язи набагато швидше відновлюються під час роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qgak73cQvDQ