Як прошити пам'ять телевізора.

Прошивка телевізорів досить складний процес, який вимагає від вас не тільки наявності досвіду роботи з перепрошивкой чіпів, але і спеціального устаткування. Перед перепрошивкой в обов'язковому порядку скачайте сервісне керівництво до вашої моделі.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - програматор;
  • - комп'ютер;
  • - програма прошивки;
  • - сервісна інструкція.
Інструкція
1
Розберіть ваш телевізор і знайдіть мікросхему його пам'яті. Для цього скористайтеся сервісним керівництвом, застосовним саме до вашої моделі пристрою, в іншому випадку ви ризикуєте зламати телевізор. Дістати сервісний мануал досить непросто, крім того, задача часто ускладнюється ще й тим, що найчастіше він буває тільки на мові виробника.
2
Придбайте спеціальний програматор для чипів. Ви можете знайти його в магазинах радіотехніки вашого міста чи зібрати самостійно, якщо маєте навички роботи з подібними пристроями. Для цього попередньо завантажте схему з інтернету.
3
При можливості придбайте змінний чіп для вашого телевізора . Це буде зручно для збереження в нього нової версії програми прошивки. А якщо після оновлення програмного забезпечення щось піде не так, ви зможете просто замінити його на старий, не змінюючи прошивки.
4
Якщо ви все ж не знайшли змінного чіпа для вашого телевізора , підключіть старий до програматора, запустіть на комп'ютері попередньо викачане програмне забезпечення, злийте інформацію в пам'ять комп'ютера. Це необхідно робити в обов'язковому порядку, оскільки оновлення програмного забезпечення не завжди кращим чином позначається на роботі пристрою.
5
Перепрограмуйте чіп пам'яті телевізора і вставте його назад в пристрій. Перевірте коректність роботи відносно кожного моменту використання телевізора . Якщо вас все влаштовує, закріпіть його кришку і залиште все без змін. Якщо ж після оновлення прошивки ви спостерігаєте нестабільну роботу, замініть чіп на старий або прошийте його старою версією.
6
Якщо раніше ви не стикалися з программаторами і прошивкою програмного забезпечення, зверніться до сервісних центрів вашого міста для отримання допомоги від спеціалістів. Чи не перепрошивати телевізор без особливої необхідності і намагайтеся рідше розбирати його.
Корисна порада
Чи не перепрошивати телевізор самостійно.