Як відправити фото через Skype. передача фото через скайп.

Надіслати фото допомогою Skype можна, виконавши всього декілька кліків мишею комп'ютера. І неважливо, якого розміру буде файл - пересилання буде миттєвою, звичайно, якщо швидкість Інтернету дозволяє. Програмне забезпечення дає можливість відсилати фотографії вашим співрозмовникам, в якій би точці світу вони не знаходилися.
Вам знадобиться
  • - доступ в Інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма для спілкування Skype;
  • - фото.
Інструкція
1
Для початку відберіть фотографії, які ви хочете відправити через Skype. Розмір може бути будь-яким, якість теж. Стандартна версія Skype дозволяє відсилати фотографії та картинки у форматі.jpg" і .bmp - тобто JPG і бітмапами. Перевірте, чи відповідають фото цим вимогам.
2
Зайдіть в Skype, праворуч буде розташовано віконце з вашими контактами. Наведіть курсор на аккаунт тієї людини, якій ви хочете передати фотографію. Клацніть по ньому правою клавішею комп'ютерної мишки. Можна відіслати фото або картинку і в загальний чат.
3
В полі, що з'явилося меню натисніть на рядок «Відправити файл». Як тільки ви кликнули по цій позиції мишкою, вийде меню-навігатор. У цьому вікні виберіть папку, в якій знаходяться потрібні фотографії. Можна зупинитися на папці, розташованої на робочому столі, в папці «Мої документи», на диску С, на USB-флешці і так далі.
4
Натисніть на потрібний файл з фотографією в обраній комп'ютерної папці. Пересилання вже почалася, час відправлення буде визначатися в залежності від швидкості Інтернету у вас і у вашого співрозмовника. Зазвичай це кілька секунд або навіть менше. Тепер людині, якій ви відправили фото, потрібно натиснути на кнопку «Прийняти файл», щоб він завантажився на його комп'ютер.
Зверніть увагу
За допомогою Skype можна передавати не тільки фотографії, але і відео, аудіозаписи, програми, текстові документи. Скасування обмежень за розміром файлів дає великі переваги, наприклад, по електронній пошті файл з великою вагою може не відправитися, тоді доведеться стиснути його.
Корисна порада
Є ще один спосіб відправки фотографій по Skype. Відкрийте папку, де лежать картинки. Виберіть потрібну і перетягніть цей файл прямо на обліковий запис в контакт-листі Skype. Фото буде відправлено, перевірте це, клікнувши по аккаунту співрозмовника. У вікні розмови буде видно, чи відбулася пересилання фотографії.