Як знайти роботу після інституту.

Вчорашньому випускнику часом вкрай складно знайти роботу . Яке б престижний навчальний заклад не було закінчено, як би добре не вчився випускник, роботодавці чомусь не поспішають брати перспективного, але молодого працівника.
Інструкція
1
При розгляданні вакансій адекватно оцінюйте себе. Зрозуміло, вам хочеться, щоб ваша праця гідно оплачувалася. Однак якщо в пропонованій роботі вас приваблює все, крім зарплати, подумайте, чи не влаштуватися вам працювати туди на час. Вже через рік ви будете не випускником, а молодим фахівцем з досвідом роботи, якому буде набагато легше влаштуватися на бажану посаду з солідною заробленої платою.
2
Вчіться так, щоб вас помітили. Не відмовляйтеся від пропозицій виступити на конференції з доповіддю, написати проект для районної адміністрації, створити статтю по матеріалом своєї дипломної роботи і відправити в наукову газету. Талановитий студент приверне увагу майбутніх роботодавців.
3
Почніть підробляти за фахом, ще будучи студентом. Звичайно, вільного часу у вас буде набагато менше, ніж у однолітків, але в той час, як ваші одногрупники почнуть бігати по місту, розносячи свої резюме, ви вже встигаєте добре зарекомендувати себе перед роботодавцем і спокійно продовжите працювати у своїй компанії на повну ставку.
4
Складіть резюме і розішліть в усі контори, чия діяльність пов'язана з вашою спеціальністю. Від вас це не зажадає великих зусиль, зате, можливо, ви отримаєте пару-трійку цікавих пропозицій з працевлаштування. Неодмінно вкажіть у резюме ваші сильні сторони. Досвіду у вас немає, зате ентузіазму - хоч відбавляй.
5
Дізнайтеся, чи є у вашому місті фірми, які воліють самі «ростити» співробітників, набираючи зелених новачків і навчаючи їх необхідним у роботі навичкам. Звичайно, в таких організаціях велика конкуренція між випускниками ВНЗ, однак якщо ви талановиті і впевнені в собі, ви проб'є.
6
Проведіть опитування серед батьків, знайомих, батьків знайомих і знайомих батьків. Цілком імовірно, що хто-небудь з них працює в тій же галузі, де плануєте і ви, і зможе допомогти вам з початком кар'єри.