Як заспокоїти новонародженого. новонароджений ссе груди і плаче.

Дуже часто молоді мами починають турбуватися і впадати в паніку при плачі новонародженого малюка, не розуміючи його причину. Потрібно розуміти, що саме плачем малюк висловлює своє бажання поспати чи поїсти, а також хоче поділитися з мамою про свої неприємних відчуттях.
Вам знадобиться
  • Сухі пелюшки, памперси, кропова водичка, тепла пелюшка, вода, соска, грудне молоко, заколисування на руках, прогулянка на вулиці, правильне сповивання, одяг по сезону, тепла, комфортна обстановка.
Інструкція
1
Коли дитина протяжним криком і тягнуться ручками повідомляє, що він голодний, то його необхідно погодувати, навіть якщо час ще не настав.
2
Малюк може плакати через мокрих пелюшок або повного підгузника. Вони подразнюють шкіру дитини і доставляють дискомфорт. Малюк починає хникати, то слабше, то сильніше. В цьому випадку, потрібно поміняти пелюшку і, якщо йому прохолодно укрити ковдрою.
3
Також, важливо стежити, щоб дитина була зручно запеленован, без зайвих складок. Якщо малюк кричить і при цьому намагається перевернутися, то можливо йому набридло лежати на одному боці і його положення краще змінити.
4
Дуже часто, малюк починає плакати через спеку. Шкіра може стати червоною і можлива поява пітниці. Тому, в спекотні дні не варто на дитину одягати памперси, краще використовувати тонку пелюшку і чепчик.
5
Якщо дитина плаче і при цьому з'являється гикавка, можливо, він хоче пити або замерз.
6
Також новонароджений може плакати і під час годування. Він починає смоктати груди, і тут же відривається від неї з плачем - це може бути через запального процесу слизової. Дуже часто дитина не може поїсти і починає хникати через закладеного носа. В таких випадках, необхідно звернутися до лікаря.
7
Дитина може почати плакати через болі в животику, можливо під час їжі йому потрапило повітря в соску. В цьому випадку, він починає підгинати ніжки з жалібним плачем. Тому, важливо спостерігати за самим процесом годування і після того, як малюк поїв, необхідно хвилин п'ять потримати його вертикально, щоб справити отригіваніе.
8
Новонароджений може плакати і через кишкових кольок. Для того, щоб заспокоїти малюка, можна прикласти йому до животика теплу пелюшку або прикласти його до свого живота. Також допомагають при кольках легкий масаж за годинниковою стрілкою на животі і кропова водичка.
9
Частою причиною плачу новонародженого є його втому. Малюка потрібно покачати на руках, або вийти прогулятися на вулицю.
Корисна порада
Щоб зрозуміти через що плаче малюк, необхідно добре вивчати його поведінку. Ну, а правильний догляд за малюком, здорова їжа і хороший сон, допоможуть відчувати дитині себе комфортно, а мамі спокійніше.