Як зробити штучний дим. генератор важкого диму своїми руками.

Вас більше не влаштовують тихі домашні посиденьки в честь вашого дня народження? І ви збираєтеся влаштувати справжнє святкове шоу? Тоді вам не обійтися без всіляких спецефектів. А обладнання для їх створення зараз можна легко орендувати.
Вам знадобиться
  • Дим-генератор.
Інструкція
1
Візьміть напрокат генератор диму . Моделі дим-машин бувають різними, кожна з яких дає особливий димової ефект. Наприклад, ви можете прикрасити сцену високими стовпами диму (гейзерами), які можна додатково ефектно підсвітити. Дана модель цікава тим, що дим виривається з неї у вигляді високого стовпа. Потім в 1-2 секунди розсіюється, не залишаючи слідів. Такий ефект можна використовувати в кульмінаційний момент вашого шоу.
2
Використовуйте модель з ефектом «важкого» диму , що стелиться підлозі. Такий спецефект відмінно підійде для будь-якого концерту, весільного торжества, дискотеки або дня народження. Заповніть таким димом танцювальний майданчик. Ви побачите, як красиво виглядатимуть пари, повільно рухаються в танці по залу.
3
Застосуйте дим-машину, яка створює «ефект туману». Такий вид диму виділить в просторі промені світлових приладів і створить таємничу атмосферу. Особливо він буде доречний, якщо ви плануєте виступ рок-групи на своєму святі.
4
Використовуйте дим-машини різних видів відповідно зі своїми цілями. Якщо ви хочете отримати ефект «стелющегося диму », то використовуйте підлогові види димних генераторів. Якщо вам потрібен розсіяний по всьому приміщенню дим, тоді вам краще купувати підвісну модель.
5
Зверніться в організацію, що займається наданням в оренду різного устаткування для свят. Там вас зможуть проконсультувати, надати саму дим-машину, засоби по догляду за нею, а також оператора, який буде її обслуговувати під час заходу.
6
Утримайтеся від покупки дим-машини, якщо не плануєте користуватися нею часто. Якщо ви вирішите заощадити і придбаєте недорогий апарат, то вас можуть чекати не найприємніші сюрпризи. Недорогі машини грішать поганою якістю. Буде прикро, якщо в потрібний момент дим просто не піде. Тому краще один раз орендувати хороший апарат.
Зверніть увагу
Не варто побоюватися токсичності дим-машин. Як правило, для створення димового ефекту використовується сухий лід.
Корисна порада
Дим-машини підходять не тільки для гучних вечірок, а й для весільного торжества. М'який, стелеться по підлозі дим створить романтичну і таємничу атмосферу для танцю молодят.