Як зробити "Разукрашка".

Цвітну фотографію нескладно переробити в контурний чорно-білий малюнок, який можна розфарбувати кольоровими олівцями або фарбами. Графічний редактор Photoshop цілком підійде для виконання такого завдання.
Вам знадобиться
  • - прграмма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Непогана картинка для розфарбовування вийде з фотографії, на якій об'єкти переднього плану мають чіткі контури. Завантажте відповідний знімок в графічний редактор опцією Open меню File.
2
В першу чергу вам потрібно позбавитися від кольорів на фотографії. Для цього скопіюйте єдиний шар, з якого складається відкритий файл, за допомогою опції Duplicate Layer меню Layer. Застосуйте до отриманого шару опцію Desaturate групи Adjustments меню Image.
3
Для простого перетворення чорно-білої картинки в контурне зображення можна застосувати фільтр Find Edges з групи Stylize меню Filter. Правда, у цього фільтра немає налаштувань, і товщину одержані контурів складно регулювати. Якщо в результаті застосування фільтра у вас вийшли занадто широкі контури і велика кількість областей, заповнених сірим кольором, скористайтеся іншим способом.
4
Продублируйте шар з знебарвленою картинкою і перетворите копію зображення в негатив опцією Invert з групи Adjustments. Поміняйте режим накладення негативу з Normal на Color Dodge, вибравши цей режим із списку, який можна побачити у верхній частині палітри шарів. В результаті останньої дії перед вами виявиться повністю білий шар.
5
Налаштуйте товщину контурів. Для цього застосуйте до шару з негативом розмиття, вікно налаштувань якого відкривається опцією Gaussian Blur групи Blur меню Filter. Від радіусу розмиття буде залежати товщина контурів малюнка. Зазвичай для отримання акуратного зображення достатньо радіуса в межах двох-трьох пікселів.
6
Картинка для розфарбовування майже готова. Для того щоб зробити буди трохи більше яскравими, об'єднайте всі шари крім вихідного фонового, виділивши їх і застосувавши опцію Merge Layers меню Layer. Продублюйте створений шар і поміняйте його режим накладення на Color Burn.
7
Отриману картинку можна розфарбувати в Photoshop або роздрукувати на принтері чорно-білу версію, і повернути їй колір за допомогою олівців або фломастерів.