Як прошити музичний центр.

Програми прошивки періодично випускаються окремо для кожної моделі обладнання. Оновлення програмного забезпечення необхідно у випадках виникнення несправностей у роботі або застарівання попередньої версії прошивки.
Вам знадобиться
  • - накопичувач;
  • - сервісне керівництво;
  • - програма прошивки;
  • - пульт ДУ.
Інструкція
1
Музичний центр , як і більшість інших пристроїв, має програмне забезпечення, яке необхідно періодично оновлювати для підтримки його робочого стану, тому зареєструйтеся на сайті або форумі, присвяченому аудіопристроїв даного виробника для отримання своєчасної достовірної інформації про оновлення програмного забезпечення. Залежно від моделі і підтримуваних типів інтерфейсів оновлення прошивки відбувається різними способами.
2
Знайдіть сервісне керівництво перед виконанням перепрошивки вашого музичного центр а, також не зайвим буде дізнатися комбінації для входу в його інженерне меню. Завантаження програмного забезпечення відбувається з інтернету, ви можете вибрати будь-який сайт, однак найкраще віддайте перевагу надійним ресурсам.
3
При виборі файлу прошивки найкраще скористайтеся матеріалом, про використання якого є позитивні відгуки. Викачані програми прошивки необхідно розпакувати і перевірити на віруси.
4
Залежно від типів підтримуваних інтерфейсів запишіть файл прошивки на знімний накопичувач або диск. Вставте вибраний вами носій інформації в музичний центр і відповідно до вказівок сервісного керівництва зайдіть в меню оновлення програмного забезпечення. Виконайте перепрошивання пристрою, після чого, якщо необхідно, відключіть його від будь-яких джерел живлення.
5
Знайдіть у вашому місті сервісні центр и, що працюють з музичною апаратурою відповідного виробника у випадку, якщо не можете самостійно виконати перепрошивку музичного центр а чи знайти сервісну інструкцію до нього, оскільки в цьому випадку ви можете просто зіпсувати пристрій, і вам все одно доведеться в цьому випадку звернутися до сторонніх послуг для ремонту.
Корисна порада
Чи не перепрошивати пристрої самостійно при відсутності досвіду.