Як позбутися від мімічних зморшок.

Найчастіше перші зморшки з'являються на обличчі ще в ранній молодості. Ці зморшки називають мімічними, їх ми набуваємо від зайвої міміки, звички гримасувати. З віком такі зморшки поглиблюються і зовсім не прикрашають свого володаря. Чи можна прибрати мімічні зморшки ? Можна!
Інструкція
1
Насамперед треба навчитися контролювати себе. Це не означає, що ми не повинні проявляти емоцій. Але щоб уникнути утворення зайвих зморшок, краще не морщити лоб, сильно не жмуритися при сміху і так далі. Постежите за своєю мімікою. Якщо самі ви не можете визначити, коли починаєте гримасувати, попросіть близьких звертати вашу увагу на подібні моменти. На роботі можна поставити перед собою невеличке дзеркальце. Трохи уваги, і вже через місяць-другий ваше обличчя стане більш спокійним, а значить, зморшки НЕ будуть поглиблюватися і здадуться менш помітними.
2
І все ж ефективно боротися з мімічними зморшками можна лише за підтримки косметолога. Одне з найпопулярніших засобів для усунення зморшок - гілауроновая кислота. Це речовина, яка міститься в нашому організмі від природи, але з віком починає спадати. На її основі розроблені різні косметичні гелі для ін'єкцій. Після курсу уколів, званого біоревіталізація, йдуть дрібні зморшки, шкіра стає молодшою, підвищується її тонус. Якщо є потреба прибрати глибші зморшки , можна вдатися до гелям з більш сильною концентрацією гілауроновой кислоти. Вони заповнюють і розгладжують мімічні зморшки . Термін дії уколів - від 4 до 6 місяців.
3
Один з найбільш радикальних методів знищення мімічних зморшок - ін'єкції ботокса. Ботокс - це ботулотоксин, який впливає на лицьові м'язи і перешкоджає їх мімічної активності. За рахунок цього розгладжуються наявні зморшки і запобігає появі нових. Особливо ефективно уколи ботокса діють на область навколо очей і губ, лоб. Такі ін'єкції потрібно робити приблизно 2 рази на рік. Однак ті, хто використовує ботокс постійно, поступово самі відвикають морщитися і гримасувати, так що препарат можна вводити вже не через 6, а через 8-10 місяців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X467kw7eupc
Зверніть увагу
Все ін'єкційні процедури з усунення зморшок, особливо уколи ботокса, потрібно робити тільки в спеціалізованих установах.