Як організувати чайну.

Чайна може бути традиційної російської, класичної східної чи по-європейськи демократичною. Щоб втілити концепцію закладу, потрібно знати не тільки національні особливості чаювання.
Вам знадобиться
  • Книги по національній кухні народів світу.
Інструкція
1
Зберіть співзасновників і влаштуйте мозковий штурм. Його мета - виробити базові принципи роботи чайної. Основні питання, які потрібно з'ясувати: - Яку цільову аудиторію ви б хотіли залучити? - Як зробити заклад унікальним у своєму роді?
2
Створіть концепцію чайної. Якщо це місце для молоді, то зробіть ставку на масовість. Це може бути лінія роздачі і кілька залів. Якщо ви створюєте ексклюзивну чайну з елітними сортами чаю, то потрібно приділити увагу рівню обслуговування. Наприклад, у вас бедет працювати кухар з крихітної китайської провінції. А все офіціантки будуть носити національний одяг Китаю.
3
Вивчіть книги з рецептами національної кухні народів світу. Створіть меню. Виберіть варіант, для якого ви володієте всіма необхідними ресурсами. Наприклад, якщо ви хочете відкрити чайну юрту з національними бурятськими напоями, то знайдіть постачальника продуктів з Бурятії.
4
Створіть проект майбутньої чайній - як виглядатиме інтер'єр, який персонал вам знадобиться. Найміть підрядника, який зробить ремонт приміщень в обраному вами стилі. Найміть персонал і навчіть його правилам обслуговування. Наприклад, східна чайна церемонія має дуже складну структуру. На її унікальності може бути побудований імідж чайної.
5
Укладіть договори з постачальниками чайних сумішей і продуктів. Можна поєднувати чайну кафе і магазин. Це зручно для відвідувачів. Вони можуть купити вподобаний ними чай або, навпаки, спробувати чай перед тим, як його купити.
6
Продумайте, якими заходами ви можете залучити відвідувачів. Це можуть бути, наприклад, концерти етнічних груп або кінопокази. Знайдіть у своєму місті людей, які організують цікаві події. Запропонуйте їм свій майданчик.
7
Розробіть цікаві пропозиції для відвідувачів у дні відкриття. Наприклад, при покупці самовара чаю - отримаєте набір кренделів в подарунок.
Корисна порада
В Росії добре прижився формат кав'ярень. Щоб переманити клієнтів в чайну, можна включити в меню каву.