Як наловити мальків.

Для лову риби в якості приманки часто використовують мальків . Щоб їх наловити, досить купити або виготовити одне з нехитрих рибальських пристосувань і дізнатися про звички і місцях найбільш частого проживання мальків .
Вам знадобиться
  • - відро
  • - цвях
  • - молоток
  • - мотузка
  • - металева сітка
  • - хліб
Інструкція
1
Приготуйте спеціальний підйомник. У зв'язку з тим, що у малька дуже маленький рот, він повинен бути виконаний з дротяного металевого каркаса і сітки з дрібним вічком. Дане пристосування дозволяє в правильно обраному місці наловити достатню кількість наживи.
2
Оберіть для лову малька в теплу погоду мілководді біля трави, в періоди похолодання - місця біля гребель і їх зливів.
3
Дрібну плотву і верховку ловити слід у верхніх шарах води. Вибравши місце, киньте у водойму невелику кількість сухарів і поспостерігайте за реакцією риби. Переконатися в тому, що місце вибрано правильно, дозволить прояв присутності риби.
4
Для заготівлі малька на невеликій річці замість громіздкого підйомника краще взяти пастку з банки, виконаної з скла або прозорого пластика. Помістіть в банку трохи харчових відходів і закиньте в обране місце.
5
Через небагато часу за допомогою палиці або прив'язаною до горловини мотузки витягніть банку. У пастку, покинуту на мілині, попадається плотва, на кінці перекату ловиться піскар. Якщо пастка виявиться на течії, то незалежно від глибини, в неї попадеться карась або гольян.
6
Скористайтеся для лову плотви металевим відром. Візьміть цвях з молотком і пробийте в ньому на бічних стінках трохи вище дна кілька десятків отворів для швидкого стоку води.
7
Встановіть відро під самим берегом, направивши днище проти течії або в сторону глибини. Через деякий час мальки в пошуках укриття запливут у відро. Коли це станеться, швидким рухом поставте відро вертикально.
8
Для постійної лову живця на невеликій річці виготовте відро з металевої сітки. Воно буде легко вийматися з води і краще стояти на течії. Також цю пастку, з прив'язаною до неї мотузкою для витягування і поміщеним усередину шматком хліба, закидайте в ставок для ловлі карася.
Утилізація харчових відходів - одна з найактуальніших проблем сучасного світу. Сам по собі біологічний сміття не приносить великого збитку природі, стаючи живильним середовищем для безлічі мікроорганізмів. Однак у великій кількості це - серйозний розсадник інфекцій, який може стати причиною епідемій. Сьогодні переробити відходи виробництва і споживання продуктів харчування можна як традиційними, так і новаторськими методами.
Інструкція
1
Для пересічного споживача утилізація біовідходів не складає складної задачі. Непотрібна органіка викидається в сміттєві контейнери, використовується для компосту і частково - як корм худобі на приватних подвір'ях. Одна з новинок останнього часу - спеціальний подрібнювач відходів, який можна встановити під мийкою із зливним отвором приблизно в 3,5 дюйма. Перемелені біологічні частинки потрапляють в каналізацію і надходять на переробний завод. Там вони можуть бути використані як основа для сільськогосподарських добрив.
2
Поховання харчових відходів на полігонах вважається застарілим методом, проте як і раніше широко використовується в різних країнах. Цим займаються спеціальні служби, які вивозять велику кількість органічного сміття з підприємств харчової промисловості та точок громадського харчування. Відходи поміщаються в баки, які при необхідності можна герметично закрити. Головним мінусом такого методу утилізації екологи вважають швидке гниття і закисание величезних мас сміття, що може викликати різні захворювання у людей і тварин. Крім того, органічні кислоти здатні вступати в реакцію з важкими металами і отруювати навколишнє середовище.
3
Самим популярним і ефективним способом позбутися від харчових відходів в даний час вважається спалювання їх в печах-крематорій. Пальники зазвичай працюють на дизельному паливі або газі. При кремації органіки знищуються всі хвороботворні мікроби, так як температура в камерах досягає 800 градусів. Все, що залишається від сміття - стерильний попіл і частинки кісток. Так, печі для спалювання біовідходів часто працюють на м'ясокомбінатах і тваринницьких фермах.
4
Метод компостування - ще одне віяння сучасності. У спеціальних накопичувачах шарами розміщується органічне сміття, де він природним чином розкладається. Фахівці стежать за температурними умовами сховища. На вітчизняному ринку працюють спеціалізовані організації (такі як «ЕкоТехСіті» або «Екотрак»), які використовують пристрої, здатні перемелювати біовідходи прямо в упаковці. Перероблена субстанція особливим чином обробляється, в неї додаються волокнисті матеріали для подальшого використання у виробництві цементу.
5
Учені постійно шукають новаторські способи скорочувати обсяги сміття, яке залишає після себе людина. Так, екологічно безпечна технологія мікробіологічної утилізації припускає, що конкретні мікроорганізми будуть вибірково розкладати органіку на вторинні продукти для комунального господарства та промисловості. Однак повсюдні безвідходні технології, будівництво переробних заводів - складна економічна задача. У Росії, як і в багатьох інших країнах, вона ще далека до свого рішення.