Як позбутися від комах в крупі. прожарити макарони щоб продезінфікувати.

Комахи в продуктах заводяться, якщо ви купили в магазині чи на ринку заражені личинками крупу чи борошно. Жучки можуть прогризати поліетиленові пакети і поселятися в інших продуктах: борошні, сухофруктах, чаї, спеціях. Якщо таке трапилося, прийміть наступні заходи.
Вам знадобиться
  • - оцтова есенція;
  • - герметичні банки;
  • - часточки часнику (очищені);
  • - лавровий лист.
Інструкція
1
Перегляньте дуже ретельно всі ваші запаси круп, макаронних виробів, сухарів, борошна, сухофруктів, спецій. Жучки також можуть завестися в цукрі, чаї, какао. Викидайте всі продукти, де будуть виявлені комахи. Вживати їх у їжу не можна, навіть якщо прожарити крупу в духовці.
2
Помістіть на 24-48 годин в морозильну камеру сипучі продукти, в яких комахи не виявлені. Тільки так можна бути впевненим, що в них не виведуться нові жучки з личинок і яєць, які ви не помітили при візуальному огляді круп.
3
Проведіть ретельне прибирання на кухні. Вийміть вміст кухонних шафок. Ретельно промийте їх зовні і всередині теплою водою з дезинфікуючим засобом. Як нього підійде оцтова есенція, можна використовувати розчин Доместосу. Протріть кухонні шафи, просушіть їх, бажано протягом доби.
4
Застелите газетами полки, де будуть зберігатися крупи. У народі кажуть, що типографська фарба відлякує жучків. Покладіть в шафи лавровий лист, часточки часнику. Можна використовувати сухі квіти лаванди.
5
Купуйте нові продукти в магазині в невеликих кількостях. Висипте їх у герметично закриваються ємності. Для перестраховки придбані крупи можна покласти на добу в морозильну камеру холодильника. В якості народного кошти можна спробувати помістити в банки з сипучими харчовими продуктами алюмінієві ложки.
Зверніть увагу
Екскременти жучків, знайдених в крупі, небезпечні для здоров'я, тому продукти, заражені комахами, потрібно викинути.
Корисна порада
Ретельно перевіряйте крупи при їх купівлі в магазині чи на ринку. Не купуйте їх про запас у великій кількості. Дотримуйтесь терміни та умови зберігання продуктів.