Як включити духовку в електроплиті.

Електричні плити стають все більш популярними серед сучасних господинь. Ще б пак: електроплити менш небезпечні, ніж газові, а процес приготування їжі прискорюється - вона прогрівається рівномірно. Але спочатку багато стикаються з проблемою включення духовки.
Вам знадобиться
  • - інструкція з експлуатації;
  • - духовка.
Інструкція
1
Основне призначення електродуховки полягає в приготуванні різних видів виробів з тіста, птиці, м'яса та інших харчових продуктів. Прочитайте інструкцію з експлуатації і технічний паспорт на електроплиту. Це дозволить уникнути багатьох проблем в процесі її застосування, відповість на виниклі питання.
2
На відміну від газової плити, при використанні якої ніяк не обійтися без сірників або спеціальної запальнички (за винятком плит з електророзпалом), для того щоб включити духовку в електроплиті, вам нічого такого не буде потрібно.
3
електродуховки, як правило, складаються із зовнішнього корпусу, що включає в себе кожух і підстава, а також теплоизолированной камери. У камері встановлюються кварцові або галогенових нагрівачі різної потужності (зазвичай це чотири нагрівача потужністю по 0, 3-0, 5 кВт). Нагрівальна камера закривається скляними дверцятами, поруч з якою знаходиться панель управління.
4
На панелі управління зазвичай розміщена лампа- індикатор включення в мережу, терморегулятор, призначений для установки температури і її підтримки. У деяких моделях є таймер. Він дає можливість виставити час, необхідний для приготування якоїсь страви. По завершенню часу, ви почуєте звуковий сигнал і духовка відключитися самостійно.
5
Увімкніть електроплиту в мережу. Встановіть ручку терморегулятора в положення потрібної температури для приготування певного блюда. По досягненню заданої температури, завантажуйте деко з продуктами.
6
По закінченні процесу приготування їжі встановіть ручку терморегулятора в положення «0», вийміть вилку з розетки. Протріть внутрішню поверхню електродуховки і листи, як тільки вони охолонуть. Ні в якому разі не намагайтеся це зробити, коли плита включена в мережу. Існує ризик ураження електричним струмом.