Як зробити велосипед. Як можна зробити самому велосипед.

Зробити велосипед з нуля - завдання досить трудомістка. Для цього потрібно володіти навичками токарного і слюсарної справи і мати доступ до цеху, оснащеному необхідними верстатами та інструментами. А от зібрати велосипед з готових деталей цілком можливо любому.
Вам знадобиться
  • уявлення про комплектації велосипеда, навички вибору і складання устаткування
Інструкція
1
Перш за все, потрібно розробити креслення изготавливаемого велосипед а. Для цього краще скористатися готовими кресленнями, які любителі і умільці вивішують в інтернеті. Якщо є такі навички проектування, креслення можна створити і самому.Дело це дуже відповідальне - на велосипед е, виготовленому по неправильно прорахованому кресленням, кататися буде просто неможливо. Крім того, при невірно розрахованої балансуванню, на деякі вузли з'єднань припадатиме зайве навантаження. Це приведе надалі до накопичення втоми металу, руйнуванню або тріщинах на стиках деталей. Або, кажучи простіше, велосипед розвалиться в самий невідповідний для вас момент.
2
Майте на увазі, що виготовити в домашніх умовах колеса і ланцюговий механізм з провідною і відомою шестернями не представляється можливим, так що всі ці деталі вам в будь-якому випадку доведеться покупать.После того, як ви заволоділи підходящим кресленням, уважно його вивчіть. Для виготовлення рами будуть потрібні металеві трубки різного діаметру. Придбайте відповідний матеріал і приступайте до виконання кожного елемента окремо. Перевірте заготовки на відсутність дефектів і трещін.Ізготовленние елементи з'єднуються між собою в єдине ціле за допомогою точкового зварювання.
3
Для виготовлення вилки вам буде потрібно пресувальної установка невеликих розмірів і газове зварювання. Можна скористатися ковальським гірському та інструментами, призначеними для ковки металла.Когда рама і вилка будуть практично готові, потрібно буде просвердлити отвори для ведучої «зірочки» в рамі і кріплень коліс в рамі і вилці. Отвори повинні бути строго перпендикулярні поздовжньої осі рами і розташовані паралельно один одному.
4
Потім потрібно виготовити кермо з виносом, шкіряне сідло з підсідельним штирем, педалі. Кріпимо всі деталі до рами, навішуємо ланцюгової механізм, колеса, гальмівні пристрої. Тепер можна приступити до іспитаніям.Еслі техніка гідно тримається на дорозі, її не веде в сторону, педалі нормально обертаються без додаткових зусиль, велосипед знову розбираємо і готуємо до покраске.Еслі їзда приносить дискомфорт або виявляються якісь проблеми в ході випробувань, потрібно знайти і усунути можливі причини. Повторюємо цю процедуру доти, поки велосипед не почне добре налагодженим і справно працюючим єдиним механізмом.
5
Але навіщо влаштовувати собі такі складності, коли простіше купити готові деталі і зібрати такий велосипед , який душі завгодно? Можна зібрати максимально легкий варіант. Купуємо титанову або, якщо бюджет не дозволяє, алюмінієву раму. І навішуємо на неї компоненти, згідно власних уявлень про ціну і качестве.Обода для коліс, спиці, шини, покришки, ексцентрики, рульовий винос, рульова колонка, кермо, жорстка або м'яка вилка, гальмівні колодки, троси, гальмівні ручки тощо не менш важливі деталі - все це можна купити окремо і не залежно один від друга.Чем зручний такий «конструктор»: в будь-який момент що не влаштовують вас або вийшли з ладу деталі можуть бути замінені на нові, куплені в найближчому велосипед ном магазині або замовлені по інтернету.