Як відкрити м'ясний цех. особливості відкриття м'ясного магазину.

Ті, хто прагне організувати свою справу, не без підстав вважають за краще починати його на ринку продуктів харчування. Відкриття власного невеликого рентабельного бізнесу з виробництва і переробки м'ясних виробів не вимагає істотних вкладень, а за якістю продукції такий м'ясної цех може скласти конкуренцію великим виробникам.
Інструкція
1
Виберіть відповідне місце для розміщення цех а. Згідно з санітарними правилами, м'ясне виробництво не повинно розташовуватися в житлових приміщеннях, в колишніх дитячих садках, будинках відпочинку. Проконсультуйтеся у фахівця, який працює в м'ясної галузі, який допоможе підібрати приміщення з урахуванням особливостей виробництва.
2
Передбачите в обраному приміщенні місця, де буде здійснюватися зберігання сировини, її розморожування та підготовка до переробки. Цех повинен мати виробниче приміщення для складання фаршу, термічне відділення, склад, мийку для оборотної тари. Побутове відділення обладнайте санвузлом, роздягальнею, душовими, місцем для зберігання спецодягу.
3
Якщо ви віддаєте перевагу швидкий початок бізнесу, зупиніть свій вибір на моноблоці, що представляє своєрідний міні цех в невеликому контейнері. Такий м'ясної цех вже спроектований з урахуванням вимоги санітарно-епідеміологічних служб. Орендуйте ділянку землі, підведіть до моноблоку необхідні комунікації. Таке рішення найбільшою мірою підходить для сільської місцевості.
4
Закупіть або візьміть в оренду обладнання для м'ясного цех а. Холодильна камера з оптимальним обсягом 6 куб. м повинна бути розрахована на тижневий запас сировини. Знадобиться також тара для зберігання і переробки м'ясної продукції, інструменти для обробки м'яса та інше обладнання, включаючи обробні столи.
5
Найміть штатний персонал: технолога, м'ясника для оброблення туш і обвалки м'яса, бухгалтера, експедитора, підсобних робітників. Склад працівників може бути іншим і визначається з урахуванням масштабів виробництва. Передбачте суміщення робочих функцій там, де це можливо.
6
Укладіть договори на поставку сировини. Для невеликого м'ясного виробництва вигідніше мати справу з невеликими індивідуальними або фермерськими господарствами. Передбачте також обов'язкову перевірку закуповується санітарним лікарем або ветеринарно-санітарною лабораторією ринку. Тепер ваш м'ясної цех може починати роботу.