Як зібрати головоломку "піраміда". головоломка піраміда Як зібрати.

Головоломка « Піраміда » - це свого роду різновид кубика Рубика. Вона також складається з рухомих елементів, проте має форму тетраедра та інші алгоритми збірки. Ця відмінне тренування для розвитку навичок логіки і моторики у дітей і заспокійлива нерви іграшка для дорослих.
Інструкція
1
Головоломка « Піраміда » складається з декількох маленьких тетраедрів різних кольорів. Її елементи рухливі, завдання гравця - зібрати їх так, щоб кожна грань мала один суцільний колір. У будь-який з чотирьох площин піраміда складається з трьох ярусів, які можуть повертатися одна відносно одної навколо осі. Це верхівка, середній шар і підстава.
2
Визначте, для якої сторони піраміди найбільше підходить той чи інший колір. Подивіться уважно на фігуру, покрутіть її в руках, кожній грані відповідає той колір, якого немає на протилежній їй верхівці.
3
4
5
Останній етап найскладніший - приведення одиничних елементів на основну грань. Розгорніть піраміду збирається гранню до себе, дайте позначення вершин: В (верхня), П (права), Л (ліва) і Т (тильна). Руху поворотів найзручніше позначати формулами, назвемо тими ж буквами повороти за годинниковою стрілкою, а буквами зі штрихом - В ', П', Л ', Т' - повороти проти годинникової стрілки.
6
7