Як зменшити витрату дизельного палива. стиль водіння і витрата дизеля.

При тривалій експлуатації дизельного двигуна витрата палива може істотно збільшуватися. Це пов'язано, насамперед, з зносом деяких частин агрегату і зміною властивостей мастильних матеріалів. Виконавши деякі рекомендації, ви зможете продовжити термін дії дизеля і знизити витрата палива.
Інструкція
1
Використовуйте для зниження витрата а палива оптимальний стиль водіння автомобіля. Пересування повинно бути спокійним, а обороти двигуна бажано зберігати в межах 1600-2000 оборотів в хвилину. Значний витрата палива спостерігається, коли автомобіль перемикається на підвищену передачу при високих оборотах. Тому намагайтеся не підвищувати обороти занадто сильно, щоб не збільшувати навантаження на агрегати.
2
Огляньте повітряний фільтр дизельного двигуна. Для цього від'єднайте його і візуально перевірте на просвіт. Якщо наповнювач фільтра не пропускає світло, його слід замінити. Проведіть заміну фільтру на новий і періодично перевіряйте його стан. Новий фільтр дозволяє двигуну працювати на менших оборотах і суттєво знизити витрата дизельного палива.
3
Використовуйте для двигуна масло з низькою в'язкістю. Вибирайте високоякісні матеріали перевірених і визнаних виробників. Такий захід також дозволяє збільшити термін служби дизеля і призводить до пониження витрата а палива на кілька відсотків. Дотримуйтесь встановлених виробником терміни заміни масла.
4
Звіртеся із зазначеними в технічній документації автомобіля нормами тиску в шинах і збільште рекомендовані параметри на 0,2 атмосфери. Це зменшить опір автомобіля коченню і, відповідно, витрата дизельного палива. Використовуйте цей спосіб обережно, оскільки перекачані шини роблять хід автомобіля більш жорстким і можуть скоротити термін служби підвіски.
5
Слідкуйте, щоб турбіна, якою обладнаний двигун, який не накачувала зайво циліндри, оскільки активна накачування веде до підвищення витрата а палива. Якщо правила експлуатації дозволяють, відключіть турбіну. При цьому враховуйте, що тягові властивості двигуна істотно зменшаться. Виберіть, що для вас важливіше - тяга або економія палива.