Як прибрати пил.

Будь-яка прибирання в будинку починається з пилу. Пилок , дрібні волокна, частинки бруду, спори рослин, шерсть тварин - все це кружляє дрібної суспензією в повітрі і осідає рівним шаром на поверхні оточуючих нас предметів . Просто змахнувши пил, ви лише підійміть її в повітря. Покружлявши по кімнаті, вона опуститься на колишнє місце.
Вам знадобиться
  • - Вологе ганчірка
  • - Пилосос
  • - Дастер
Інструкція
1
Просте змахування створить лише ілюзію збирання і може стати навіть небезпечним для здоров'я. Пил, мирно лежала на підлозі або меблів, нехай і виглядала не дуже привабливо, але нікому не заважала. Відправивши порошинки у вільний політ, ви і ваше оточення починаєте вдихати весь цей бруд, поки та не осяде знову. Краще вже спостерігати непривабливу сіру масу, ніж забивати нею легкі.
2
Багато припускають, що пилосос, як і видно з його назви, призначений для збирання пилу. Однак це велика помилка. Пилосос втягує в себе пил разом з сміттям. Сор затримується всередині мішка або ємності, а от дрібні порошинки утримати дуже непросто, вони викидаються струменем повітря назад в приміщення. Якщо в пилососі зберігаються залишки сміття від минулої прибирання, то до свіжої пилу додаються ще й бактерії, що розмножилися в пилососі за цей час. Частковим порятунком може стати пилосос з водяним або гепа-фільтром, але і він повністю позбавити вас від пилу не зможе. Це не означає, що пилососити взагалі не потрібно. Просто приготуйтеся до того, що після основного прибирання пилососом вам доведеться прибирати ще й дрібний пил, викинуту їм у повітря.
3
Найкраще пил не скидатиметься, а збирати за допомогою вологої ганчірки. Якщо якимось поверхням волога протипоказана, то скористайтеся електростатичної тканиною. Речі з нерівними поверхнями, такі як жалюзі, наприклад, витирати важко. Винесіть річ на балкон і обмахніть її Дастера - спеціальної мітелкою з пір'я або штучних волокон.
4
Ну і як говориться, будь-яку проблему легше запобігти, ніж згодом боротися з нею. Це правило діє і для пилу. Віддавайте перевагу закриті шафи відкритим полицям і вітринам, приберіть всі красиві, але непотрібні витребеньки під скло, обробіть поверхню меблів антистатиком, по можливості частіше міняйте фільтр і мішки в пилососі, періодично провітрюйте кімнату. Всі ці нехитрі хитрощі допоможуть вам збирати менше пилу як в повітрі, так і на оточуючих вас предметах.