Як додати смайли. Як вставити смайлик в скайп-повідомлення.

Смайли - це емограмми (емоційні піктограми), тобто значки, передаюющіе емоції. Бібліотека вбудованих в чат або форум смайликів зазвичай не так різноманітна і часом недостатня для найбільш повного вираження почуттів, думок або реакції на якусь подію. Однак ви завжди можете вставити в повідомлення власні смайлики.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет,
  • - клавіатура,
  • - миша.
Інструкція
1
«Ніколи ще в історії людства і мистецтва не було жодного творіння, яке б, поширившись настільки широко, приносила стільки щастя, радості і задоволення. Не було нічого, зробленого так просто, але став зрозумілим всім », - писав про смайликах їх творець - талановитий американський художник Харві Белл.
2
Смайли можуть бути складені з розділових знаків, букв і цифр. Для того щоб їх вставити в чат, необхідно надрукувати в рядку повідомлення символи в певному порядку. Наприклад, послідовність «:)» означає посмішку.
3
У багатьох чатах і форумах існує панель з улюбленими смайликами. Відкрийте її, клікніть на вибране зображення, і його умовне позначення автоматично з'явитися в рядку повідомлень.
4
Можна скопіювати зображення смайлика, якщо виділити його і натиснути комбінацію клавіш Ctrl + С. Після чого відкрийте чат або форум і в будь-якому місці повідомлення вставте смайл натисканням Ctrl + V.
5
Знайшовши в галереї смайликів підходящу емограмму, клацніть по ній мишею. Після чого виділіть ВВСode, що має ось такий вигляд: [url = httр:/адреса картинки/url]. Далі клікніть правою кнопкою, виберіть «Копіювати», перейдіть у вікно повідомлень в чаті або на форумі і виберіть "Вставити".
6
У деяких галереях смайликів поруч із зображенням видно позначення UBB і Html. У цьому випадку вам потрібно копіювати код UBB і вставити його у вікно для повідомлень, як показано вище.
Зверніть увагу
Код потрібно копіювати цілком, інакше зображення смайлика в повідомленні не появітся.В чатах і на форумах іноді діють обмеження по кількості символів в одному повідомленні.
Корисна порада
Найбільш часто вживані смайлики виглядають так:;-) - веселе підморгування,:-(- прикрість,: - I - незалежність (залишаюся при своїй думці),: -> - несерйозна загроза,: - <- абсолютно сумний ,: - x - губи запечатані.
Для внесення різноманітності в бесіду за допомогою icq-клієнтів багато користувачів використовують набори смайлів. За умовчанням в такого роду програмах йдуть стандартні набори, до яких швидко втрачається інтерес, а нові смайли легко завантажити і встановити.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ICQ.
Інструкція
1
Щоб запустити свій icq-клієнт, двічі клацніть по ярлику на робочому столі лівою кнопкою миші. Для перевірки смайлів, встановлених у програмі обміну повідомленнями, необхідно в головному вікні програми клікнути по будь-якому рядку в списку контактів з метою появи вікна повідомлень. Натисніть на зображення смайла в нижній панелі вікна для відображення всіх смайлів. Клацніть по ньому мишею - він повинен з'явитися у вікні відправки повідомлення.
2
Також вставити смайл в повідомлення можна за допомогою універсальних кодів. Наприклад, для відображення простого усміхненого смайла достатньо набрати на клавіатурі поєднання символів: «:-)», «=))» або «:)» (набирати слід без лапок). Натисніть кнопку «Пропуск» або Enter, щоб побачити графічне відображення введеного коду.
3
Для додавання додаткових смайлів необхідно завантажити їх, наприклад, за наступним посиланням http://www.kolobok.us/request.php?1. Натиснувши це посилання ви скопіюєте архів на свій комп'ютер, вага якого близько 14 Мб. У ньому знаходиться велика кількість смайлів, з них вами будуть використані далеко не всі. Розпакуйте архів і виберіть окремі смайли.
4
У вікні повідомлень натисніть на зображення смайла, потім клацніть рядок «Управління смайлами». Натисніть «Додати смайлики» і вкажіть каталог, в якому знаходяться вибрані вами файли смайлів. Натисніть кнопку «OK», щоб завантажити їх.
5
У більш старих версіях програми, а саме ICQ5, такої можливості не було, але є альтернативний спосіб додавання смайлів. Закрийте програму, якщо ви цього ще не зробили.
6
Перейдіть в папку з програмою і знайдіть каталог Animated в директорії Smiles. Видаліть вміст каталогу Animated, відкрийте його і скопіюйте нові смайли.
7
Запустіть програму, щоб подивитися оновлений пакет смайлів.