Як видалити steam аккаунт. Як заблокувати стим акк.

Steam - це спеціальний сервіс, який існує для придбання ліцензій до комп'ютерних ігор. Він працює на підставі використання облікових записів учасників системи, видалити які при необхідності не так просто.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Змініть поштову скриньку на вашому акаунті системи Steam, якщо це необхідно. Відмовтеся від усіх підписок, не заходьте під свою обліковий запис довгий час, після чого, можливо, адміністрація сервісу вважатиме за потрібне видалити ваш аккаунт у зв'язку з його неактивністю.
2
Самостійно видалити його ви не можете, такий пункт не передбачений панеллю керування в зв'язку з політикою безпеки, оскільки нерідко акаунти зламуються. Зміна поштової скриньки, прив'язаного до облікового запису, рекомендується для скасування розсилок, також в подальшому на нього ви зможете оформити інший аккаунт, якщо виникне така необхідність.
3
Зверніться до адміністрації сервісу Steam для того, щоб заблокувати ваш аккаунт. Облікові записи модераторів та адміністраторів системи відзначені спеціальними квітами, щоб ви не змогли їх переплутати з іншими користувачами. Як би там не було, в будь-якому разі не повідомляйте нікому дані для входу в аккаунт Steam, навіть працівникам даного сервісу, оскільки це суперечить правилам ресурсу.
4
Зверніть увагу, що правилами Steam передбачено неможливість продажу аккаунта або передачі його іншій особі. Також його можна використовувати спільно з іншими учасниками, за порушення правил передбачені спеціальні заходи. З цих причин просто залиште аккаунт без змін і не користуйтеся ним довгий час.
5
Також постарайтеся видалити з вашого облікового запису всі дані, які ви використовували при роботі з ним, те ж саме стосується випадку, коли ви виробляли оплату програмних продуктів в режимі онлайн. При блокуванні аккаунта Steam неможливо повторне використання одного і того ж поштової скриньки для реєстрації другої облікового запису, тому для непотрібного аккаунта рекомендується пересоздавать електронну пошту окремо.
Корисна порада
Просто використовуйте відмова від підписок.