Як вивчити німецьку швидко. німецьку мову вважається легким.

Німецька мова вважається і легким і складним одночасно. Чітка граматична структура, нескладна орфографія значно полегшують його вивчення. Звичайно, приступивши до навчання, через місяць ви не заговорите, як істинний німець, але будете як мінімум розуміти мову і вміти порозумітися, що на перших порах вже важливо.
Вам знадобиться
  • - Підручники
  • - Репетитор
  • - Фільми на німецькому
  • - Німецька література
Інструкція
1
Існує маса довідників типу «Німецька за 21 день». Сподіватися на те, що, поклавши такий підручник під подушку, ви через 3 тижні прокинетеся і заговорите німецькою, як рідною мовою, нерозумно. Але не варто відразу ж викидати такий навчальний посібник у сміття. Подібна книга може послужити хорошим додатковим матеріалом на початковій стадії навчання. Але тільки додатковим.
2
Головною ж умовою швидкого вивчення мови стане максимальне занурення в мовне середовище. Найшвидше німецький ви зможете освоїти, записавшись на інтенсивні курси де-небудь у Німеччині. Навіть у найменшому містечку там легко можна відшукати школу, в навчальних планах якій присутній "Німецька для іноземців». Уже через тиждень після початку такого курсу ви почнете розуміти мову, через 2 заговорите, а через 2-3 місяці зможете читати німецькомовну літературу і спілкуватися з носіями мови, не вдаючись до словника.
3
Але якщо можливості виїхати в Німеччину немає, створіть собі штучне занурення. Знайдіть людину з досвідом викладання німецької. Краще, якщо він буде займатися з вами щодня хоча б пару годин на день. Оточіть себе словниками та довідниками, оклейте навколишні вас предмети стікерами з назвами їх по німецьки. Купуйте або візьміть в прокаті фільми на німецькій мові з субтитрами, цим ви вб'єте двох зайців одночасно. Ви будете чути правильну вимову і зіставляти усну та письмову мову.
4
Візьміть якусь захоплюючу книгу, наприклад, легкий детектив. Краще, якщо сюжет оповідання виявиться вам добре знайомим. Беріть словник і приступайте до читання. Якщо в перший день ви будете переводити зі словником кожне слово, то вже буквально через тиждень ви відчуєте, що звертаєтеся за допомогою все рідше і рідше. Таким способом слова вчаться непомітно, і цей метод набагато ефективніше стандартної зубріння.
5
Не відмовляйтеся від можливості спілкуватися німецькою, навіть якщо на перших порах це буде суміш мукання з мовою жестів. Тільки безперервно практикуючись, ви зможете оволодіти мовою. Не потрібно пасувати перед першими труднощами або безглуздими ситуаціями. Ставтеся до невдач з часткою гумору. Тільки так ви зможете зберегти позитивний настрій. Адже жоден вчитель, жоден найкращий підручник, ніякі найкрутіші курси не навчать вас мові, якщо у вас не буде головного. Чи не буде стимулу до навчання.
Зверніть увагу
Програма СЛОВА БЕГОМ Universal розроблена спеціально для того, щоб вивчити німецьку мову стало легко, просто і значно швидше. Самовчитель німецької СЛОВА БЕГОМ призначений для дорослих користувачів, яким необхідно самостійно оволодіти німецькою мовою. Ви можете навчатися за програмою СЛОВА БЕГОМ Universal незалежно від рівня володіння німецькою мовою - вивчайте мову «з нуля», відновлюйте знання, отримані багато років тому, вдосконалюйте свої навички.
Корисна порада
Перш за все, прошу вас, використовуйте словник для вивчення іноземної мови, але не зловживайте ім. Словник - сама ідеальна відмичка до складного механізму іноземної мови. Словник допоможе вам швидко і назавжди засвоїти іноземний алфавіт.