Як переробити мотоцикл в снігохід. Як переробити мапед для зими на гусениці.

Сучасні моделі снігоходів досить дорогі, тому відмінним рішенням заощадити гроші стане снігохід, перероблений з мотоцикла. До того ж снігохід - річ дуже громіздка і займає багато місця в гаражі. І цю проблему вирішить теж мотоцикл, який виручить і влітку і взимку.
Вам знадобиться
  • - мотоцикл;
  • - лижа для снігохода;
  • - гусенична стрічка;
  • - грунтозацепи;
  • - захисний кожух;
  • - багажник;
  • - розтяжками і стрижнем-амортизатором.
Інструкція
1
Зніміть рульове колесо мотоцикла і встановіть замість нього зчленовану лижу для снігохода. Щоб лижа була рухливою, і їй можна було керувати, ви повинні з'єднати її передню частину з рульовою "вилкою" мотоцикла. Задню частину лижі потрібно прикріпити до рами.
2
Переднє колесо, яке ви зняли, потрібно встановити за заднім колесом і з'єднати з рамою за допомогою стержня-амортизатора і розтяжок. Таким чином, зайвих деталей при трансформації мотоцикла в снігохід не залишається.
3
Тепер можна надіти гусеничну стрічку на конструкцію з коліс. Стрічка повинна проходити точно за обідком коліс. Грунтозачепи стрічки можуть бути виготовлені з алюмінію і мати розміри приблизно 25 на 25 мм. Грунтозачепи дозволяють снігоходу мати хороше зчеплення зі снігом і льодом. Без них на слизькій дорозі і на високій швидкості гальмувати буде практично неможливо.
4
Верхню частину гусениці потрібно закрити спеціальним коробчатим кожухом. Така конструкція захистить водія від снігу, який буде захоплюватися гусеницями снігохода.
5
На кожусі можна закріпити багажник. Багажник не повинен бути дуже великим, щоб не мішатися за спиною керуючого снегоходом.
Зверніть увагу
Перед експлуатацією саморобного транспорту перевірте його на надійність і безпеку. У перший час на саморобному снігоході не рекомендується розвивати високу швидкість, щоб уникнути нещасних випадків. У морозні зимові дні великий ризик попадання вологи в систему подачі палива. Потрібно ретельно стежити за тим, щоб цього не сталося.
Корисна порада
Щоб зробити снігохід з мотоцикла, не маючи при цьому спеціальних навичок, можна скористатися системою EXPLORER MOTO. Дана конструкція гарна тим, що встановлюється вона безпосередньо на мотоцикл і не передбачає його демонтажу. А головне система EXPLORER MOTO передбачає змінний центр ваги снігохода. Якщо ви перемістіть гусеницю назад, то зможете долати складні перешкоди, створювані глибоким снігом.