Як запустити проксі сервер. Як включити собі проксі сервер.

прокси- сервер представляє собою сервіс, що працює на підключеної до мережі машині. Він виконує функції посередника між клієнтами і віддаленими мережними службами. Існують прокси- сервер а, виконані у вигляді окремих утиліт, які мають дружній графічний інтерфейс. Однією з таких програм є UserGate.
Вам знадобиться
  • - UserGate.
Інструкція
1
Скачайте програму UserGate і встановіть її. Вона досить проста в управлінні і не вимагає наявності потужного комп'ютера. Для роботи прокси- сервер а буде цілком достатньо одноядерного процесора з частотою 1 ГГц і 512 Мбайт оперативної пам'яті. Перезавантажте комп'ютер, завершивши установку програми UserGate.
2
Запустіть цю утиліту. Відкрийте меню «Користувачі та групи», натисніть кнопку «Користувачі» і виберіть пункт «Додати». Введіть ім'я нового аккаунта, використовуючи латинські букви. Вкажіть IP-адресу комп'ютера, з якого буде підключатися даний користувач. В поле «Тип авторизації» виберіть пункт «IP-адреса».
3
Заповніть графу «Обмеження швидкості». Краще не нехтувати цим параметром, бо можуть виникнути ситуації, коли кілька користувачів будуть використовувати практично весь інтернет-канал.
4
Приступите до створення прокси- сервер а. Відкрийте вкладку «Сервіси» і виберіть пункт «Налаштування proxy». Тепер двічі клікніть по потрібному протоколу, наприклад HTTP, і в новому вікні встановіть галочку навпроти IP-адрес, для яких буде відкритий доступ в інтернет.
5
Якщо вам необхідно забезпечити велику кількість комп'ютерів доступом в інтернет через проксі сервер, створіть групу користувачів. Це дозволить вам одночасно налаштовувати правила для всіх обраних комп'ютерів.
6
Налаштуйте параметри доступу в мережу і завантаження певних файлів. Відкрийте вкладку «Управління трафіком» і виберіть пункт «Правила». Натисніть кнопку «Додати». Введіть ім'я правила, виберіть тип логіки «І» і в поле «Дія» виберіть пункт «Закрити».
7
Відкрийте вкладку з номером 5 і натисніть кнопку «Рядок цілком». Введіть типи файлів, при спробі скачки яких з'єднання буде розірвано.