Як вставити програми на сайт.

Подорожуючи по просторах інтернету, можна знайти безліч сайтів з програмним забезпеченням. Щоб завантажити вподобану програму, достатньо натиснути мишкою на посилання. А як завантажити програми на сайт і зробити їх доступними для відвідувачів?
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити доступними для інших людей якісь програми, їх необхідно викласти у відкритий доступ. Для цього вам необхідний сайт, на якому ви будете мати права адміністратора - тобто зможете завантажувати або видаляти файли.
2
У мережі є багато сервісів, що дозволяють у лічені хвилини створити власний безкоштовний сайт. Але у таких сервісів є обмеження на обсяг завантажуваних файлів, зазвичай це не більше 5 мегабайт. Якщо ви припускаєте завантажувати файли більшого розміру, підшукайте більш якісний хостинг. Найкращі умови пропонують платні сервіси, місячна плата за їхні послуги становить від 30-35 рублів.
3
Крім хостингу вам знадобиться доменне ім'я. Зареєструвати його дуже просто, вся процедура займає лічені хвилини. Наберіть в пошуковику «реєстрація домену», і ви отримаєте безліч посилань на сайти реєстраторів. Вартість реєстрації і подальшого обслуговування домену - від ста рублів на рік.
4
Ви зареєстрували домен і оплатили послуги хостингу. Зайдіть в ваш особистий кабінет на сайті реєстратора і пропишіть в налаштуваннях домену DNS-адреси серверів хостера - ви можете дізнатися їх на сайті цього сервісу або в службі технічної підтримки.
5
Зайдіть в ваш аккаунт на сервері хостера, знайдіть директорію public_html - саме в неї ви і повинні закачати сторінки вашого сайту. Для зберігання файлів створіть окрему папку - наприклад, files. Завантажте в неї файли ваших програм.
6
На сторінці сайту оформите посилання на ці програми, вказавши до них повний шлях. Папка public_html в імені не враховується, посилання буде виглядати приблизно так: http://www.імя_вашего_домена/files/programma.rar. Всі програми бажано викладати в заархівованому вигляді. Ви можете зробити посиланням і вказане на сторінці назву програми - подивіться, як це робиться, в підручнику HTML.
7
Якщо у вас вже є сайт, але ви не можете викласти великі файли через обмеження в їх розмірі, скористайтеся файлообмінниками. Наберіть в пошуковику «хостинг файлів» і виберіть сервіс, що надає найбільш вигідні умови. Закачайте файли програм на обраний файлообмінник і викладіть на своєму сайті посилання на них.