Як перемогти в КВН.

КВН за свою п'ятидесятирічну історію бачив багато цікавих і незвичайних команд. І запам'яталися лише ті, які використовували нестандартний підхід, підносили себе яскраво, барвисто. Тому, щоб перемогти в КВН необхідно мати свій неповторний стиль гри, придумувати оригінальний та актуальні жарти, а також легко і невимушено імпровізувати. Грати в КВН мало, потрібно КВН жити.
Вам знадобиться
  • Приміщення для репетицій, комп'ютер з доступом в інтернет, ручка і папір
Інструкція
1
Зберіть дружну, творчу, що володіє хорошим почуттям гумору команду. Перемогти одному, напевно, можна, але важко, і історія подібних випадків поки не знала. КВН - це командна гра, і кожен її гравець виконує певну роль. Перемога в КВН - заслуга кожного ланки команди.
2
Вивчіть історію гри КВН , сильні і слабкі сторони які відігравали і граючих команд, щоб почерпнути для себе позитивні моменти і не повторювати чужих помилок. На всіх етапах участі, будь то шкільна чи вища ліга, завжди прагніть до головної мети - переможець КВН .
3
Виберіть стиль свого виступу, якого будете дотримуватися протягом не тільки однієї гри, але й надалі. Оригінальний стиль допоможе журі і глядачам краще запам'ятати вас. Відмітна риса повинна бути як в поведінці, так і в зовнішньому вигляді. Завжди приємно дивитися на КВН щиків, одягнених в одному стилі або хоча б мають один спільний елемент.
4
Продумайте сценарій свого виступу (вітання, домашнє завдання, СТЕМ, музичний конкурс). Жарти повинні бути актуальні і ставитися до справжньої дійсності. Ніколи не принесуть успіху вульгарні або аморальні жарти. Вони повинні бути добрими, інтелектуальними і не ущемляти інтересів як цілого народу, так і окремих людей.
5
Щоб перемогти в КВН , зробіть свій виступ активним, поєднуйте різні жанри: мініатюри, пісні, танці, пародії і т. Д. Активно використовуйте костюми, сценічний інвентар, але при цьому не забувайте , що на першому місці має бути, звичайно, акторська майстерність. Участь в КВН передбачає постійні репетиції. Все номери повинні бути ідеальними, а для це перетерпіти десятки, а можливо і сотні тренувань.
6
Імпровізуйте. Яким би гарним не було підготовлене завдання, а імпровізації на грі не уникнути. Щоб продемонструвати свою винахідливість, потрібно постійно розширювати свій кругозір: читати, дивитися фільми, цікавитися новинами і т. Д.
Корисна порада
Ніколи не займайтеся плагіатом і не переписуйте вже відомі жарти своїм словами. Інтернет є у всіх, тому навіть одна узята там жарт обов'язково зіпсує вашу репутацію. Будьте оригінальні і неповторні.