Як завести поштову адресу.

Навіть якщо ви далекі від інтернету, електронна пошта може виявитися для вас не примхою, щоб просто реєструватися на різних сайтах, а необхідністю - для ведення ділової чи особистої переписки. Заведіть собі поштову адресу в інтернеті, скориставшись порадами з цієї статті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Виберіть поштовий сервіс, який ви хочете використовувати для створення власного поштового ящика. Це можуть бути як найбільш відомі: mail.ru, yandex.ru, rambler.ru, так і менш популярні: km.ru, inbox.ru та інші.
2
Щоб створити поштовий адресу на rambler.ru, натисніть на посилання «Завести пошту» в лівій верхній частині екрану. Тут вам буде потрібно ввести своє ім'я, прізвище і адресу , який ви хотіли б отримати (точніше першу частину адресу а, яка стоятиме перед @ rambler.ru). Якщо обраний вами адресу виявиться вільний, вам залишиться тільки заповнити форму, що відкрилася реєстрації і вибрати пароль.
3
Для створення поштової адресу а на yandex.ru, натисніть на посилання «Завести поштову скриньку» в лівій верхній частині екрану. Відкриється сторінка реєстрації. Тут також потрібно ввести ім'я, прізвище і бажаний адресу . Після підтвердження системи, що адресу вільний, введіть бажаний пароль, таємне запитання і відповідь, яка може виявитися корисний при відновленні пароля. Після цього натисніть кнопку «Зареєструвати».
4
Якщо ви хочете створити поштовий ящик на mail.ru, перейдіть за посиланням «Реєстрація у пошті» в лівій верхній частині екрану. Відкриється реєстраційна форма, де потрібно теж вводити ім'я, прізвище, адресу бажаного ящика, пароль, таємне запитання і відповідь. Коли ви введете всі необхідні дані, натисніть «Створити» і ваш ящик буде створений.
Зверніть увагу
Завжди створюйте складні паролі для поштових адрес! Не використовуйте в якості пароля свою дату народження, ім'я або інші значущі слова і дати! Зберігайте паролі в надійному місці, яке доступне тільки вам. Ніколи не публікуйте паролі в мережі! По можливості, намагайтеся не використовувати в якості поштового сервісу незнайомі маловідомі сайти, т.к. якщо цей сайт раптово закриють, ви втратите і свою електронну адресу, і всі листи зі свого ящика.
Корисна порада
Ви можете створити декілька електронних адрес і використовувати їх для різних цілей, наприклад, для ділового та особистого листування, для реєстрації на сайтах і т.п. Вам буде зручніше керувати кількома адресами, якщо вони будуть мати однакове ім'я (першу частину адреси), наприклад: masha@rambler.ru, masha@mail.ru і т.п.