Як пофарбувати стелю у ванній.

Для якісного покриття стелі в ванній кімнаті підійдуть тільки спеціальні фарби для приміщень з підвищеною вологістю. У магазині ви можете відразу придбати колеруемий фарбу, і тоді ваш стелю буде не звичайного білого кольору, а будь-якого іншого, поєднаного із загальним дизайном ванній .
Вам знадобиться
  • - фарба для стелі у ванній;
  • - поролоновий і хутряної валик;
  • - ванночка для фарби;
  • - телескопічна штанга;
  • - драбина;
  • - фінішна штукатурка;
  • - широкий шпатель;
  • - дрібнозерниста наждачний папір;
  • - антигрибкова грунтовка ;
  • - пензлик.
Інструкція
1
Покривайте стелю фарбою до чистової обробки стін. При косметичному ремонті приміщення, захистіть знаходиться там сантехніку від будівельної бруду. Прокладіть дно і краї емалюють ванній або акрилової ванни і раковину товстим шаром газет, а потім закрийте поліетиленовою плівкою.
2
Очистіть стелю від старої фарби або інший обробки. Уважно його огляньте. В ванній можуть бути сліди протікання або місця, покриті цвіллю. Всі ці ділянки необхідно обробити спеціальними антигрибковими складами, які продаються в магазині.
3
Загрунтуйте стелю. З метою профілактики від цвілі використовуйте в ванній просочення з антигрибкові властивості, навіть якщо стелю був абсолютно чистим. Захисне покриття наносите поролоновим валиком, закріпленим на телескопічною штанзі. Зазвичай в ванній небагато місця і розгортатися з драбиною дуже незручно.
4
Приготуйте суміш для вирівнювання. Вибирайте її залежно від стану стелі. При невеликих дефектах підійде фінішна штукатурка. Стеля повинен бути абсолютно рівним. Будь горбок, западинка або тріщинка, покриті фарбою, будуть яскраво видно.
5
Нанесіть штукатурку широким шпателем. Повністю просушіть і відшліфуйте дрібнозернистим наждачним папером. Потім знову заґрунтуйте.
6
Приготуйте інструменти для фарбування стелі. Для цієї мети краще всього підійде хутряний валик з коротким ворсом. Він дає більш рівне покриття, не залишаючи смужок.
7
Закріпіть валик на телескопічною штанзі. Фарбу наливайте в спеціальну пластикову ванночку. Умочуючи валик у фарбу, прокочують його по рельєфному краю ванночки, щоб зняти надлишки.
8
Промажьте пензлем з фарбою усі важкодоступні місця на стелі. Зробіть неширокі смуги по всьому периметру, в місцях стику стелі і стін.
9
Нанесіть на стелю фарбу валиком. Кожен шар накладайте в одному напрямку. Не повинно залишатися погано профарбованих місць. Для того щоб правильно оцінити свою роботу, подивіться на стелю з різних кутів. Тоді вам буде видно всі недопрацьовані ділянки. Якщо такі знайшлися, то зробіть їх, поки фарба не висохла.
10
Наступний шар фарби нанесіть перпендикулярно попередньому. І тільки після повного висихання поверхні. Останній шар можна зробити в напрямку від дверей, хоча для сучасних фарб цей момент не дуже важливий.